Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a megoldás a helyzetemben?

Mi a megoldás a helyzetemben?

Figyelt kérdés

Anyám és apám egész életemben aláztak. Undorító jelzőket dobáltak a fejemhez, és idióta hazugságokat terjesztettek rólam. Apám a verést sem vetette/veti meg. És a legrosszabb, h fel se fogják h helytelenül cselekednek, hogy ez gonoszság, h ez nekem szörnyű.


Segítséggel végre sikerül költöznöm, és kérdezik rokonok, h miért. Ugyanis szüleim azt mondták mindenkinek, h a tenyerükön hordoznak és kényeztetnek, én meg kihasználom őket.


A rokonok kérdeznek, és én nem tudom, meddig vagyok képes magamban tartani az igazságot. Főleg, h olyan jó lenne, ha rájönnének, hogy én egy jó ember vagyok, és hogy jó okom van költözni.


Olyan szívesen elmondanám mindenkinek. És nem lehet. Mit tegyek?


2011. okt. 21. 17:57
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
mielőtt megkérditek miért nem lehet: mert én helyettük is szégyellem magam. mert szégyellem, hogy ilyen családból származom, és még engem tart mindenki hibásnak.
2011. okt. 21. 17:59
 2/16 anonim ***** válasza:
Nincs mit szégyellned én már régen segítséget kértem volna.
2011. okt. 21. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
és mondjam el az igazat? annyira szeretném, és úgy nem akarom azt azonban, hogy utána szánakozva nézzenek rám.
2011. okt. 21. 18:05
 4/16 anonim ***** válasza:
Nyugi, minden csoda három napig tart. Pár napig szánakozva néznek aztán befejezik.
2011. okt. 21. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
A rokonokkal ne törődj, ne magyarázkodj nekik. Ha eddig nem vették észre és a szüleidnek hisznek, akkor ezután is így lesz. Te csak egy "gyerek" vagy, mégha bőven el is múltál 18.
2011. okt. 21. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

tarsd velük a kapcsolatot, ugyis látni fogjék h normális vagy.

majd egyszer elmeséled annak a rokonnak aki tényleg közeláll hozzád. Az pedig ugyis elmeséli a többinek. És akkor már tudni is fogják. Ennyi. A tetüség híre gyorsan terjed.. :o)

2011. okt. 21. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
és mi lesz a kislányommal, ha nagyobb lesz, és megtudja a családtagoktól, h így kiteregettem a családi szennyest? Anyám képes lenne a saját lányom is ellenem fordítani így attól tartok.
2011. okt. 21. 18:07
 8/16 anonim ***** válasza:
Nincs mit szégyellned, a szüleidnek viszont annál inkább, nyugodtan mond el ha kérdezik az igazat! Ha nem hisznek neked, akkor nem kell többet se a szüleiddel sem a rokonsággal foglalkozni!
2011. okt. 21. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

Én azt hiszem, nekem az is elég lenne, ha a szüleim abbahagynák ezt, elnézést kérnének, és én szép nyugisan elköltözhetnék.


Ezt hogy érem el? nem tudom. De jó lenne, nagyon. Így tudnám lezárni magamban ezt az egész mizériát.

2011. okt. 21. 18:12
 10/16 anonim ***** válasza:
nem élhetsz úgy örökké hogy magadban tartod a dolgot, mond el a rokonaidnak majd ők segítenek.
2011. okt. 21. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!