Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Rosszul érzem magam, úgy...

Rosszul érzem magam, úgy érzem én vagyok a hibás, de mégis sértve is vagyok. Mit tegyek most ebben a helyzetben, hogyan viselkedjek?

Figyelt kérdés

Két éve megismerkedtem egy fiúval. Szimpatikus volt a kezdetektől, nagyon jól elbeszélgettünk. De keveset tudtunk egymásról.

Fél évre rá összejöttünk. Egy hónapja voltunk együtt, mikor kiderült, hogy egy barátnőmmel nagyon jóba voltak, ha nem lett volna a csajnak barátja, össze is jöttek volna. Szerették egymást nagyon.

A fiúval hamar összeköltöztunk, nagyon szerelmes voltam(vagyok) belé. Lehet ő is szeretett valamilyen formában...

Másfél hónapra rá hogy összejöttün teherbe estem. Nem akarta a babát, én igen. Mondtam neki, hogy nem kell a neve, nem kell tőle pénz, nem kell tőle semmi, nem kell ő sem, a gyereket megtartom. Beleegyezett. Úgy is volt, hogy elválunk, de végül csak tartottuk a kapcsolatot. Beszélgettünk, találkoztunk, úgy voltunk, mintha együtt lennénk. Voltam nála, ő is volt nálam. Minden nap mondta, hogy szeret. Volt egy időszak, amikor nem találkoztunk(külön városban éltünk már akkor), de csak beszélgettünk, "szeretlek" üzenetek, stb stb. Ő ekkor megint elkezdett kavarni azzal a leánnyal.

Szülés előtt voltam, időközben már szerette a babát, úgy volt, hogy szüléskor is velem lesz. Tudta, hogy szülni fogok hétfőn, de vasárnap visszament a városába(meglátogatott, 3 napot voltunk akkor együtt. Azelőtt 3 héttel is volt nálam 3 napra...). Pedig már véreztem, elfolyt a nyákdugó, fájásaim voltak. Azt mondta visszajön hozzám másnap. Nem jött. A korházba se jött el. Születése után 4 héttel látta a babát először. Rosszul esett nagyon. Mindeközben azzal a leánnyal kavart.

Nem tudom mi volt köztük, volt aki látta őket kézenfogva sétálni, volt akinek tudomása van arról, hogy eljutottak az ágyig is... Ő csak annyit mondott el nekem, hogy csak majdnem csókolóztak.

Most azt mondja, hogy ő úgy vette, hogy mi nem vagyunk együtt. De akkor miért aludt velem egy ágyban, miért ölelt át, miért mondta, hogy szeret, miért volt velem úgy mintha együtt lennénk? -Azt mondta nem akart megbántani.

Most eltelt lassan egy év. A lánnyal már nincsenek egy városban. De szerintem még mindig szereti... Nem tudom mi lett végül velük, hogy mentek megint szét(lehet miattam...)

Ha én nem kavarok be annó, ha tudom, hogy köztük alakul valami, akkor most együtt lehetnének. Bosszant, s megcsaltnak érzem magam, de van bennem egy olyan is, hogy miattam ment tönkre az ők kapcsolatuk...

Egy hét múlva esendő egy utazás a fiúhoz, haza. Állítása szerint szeretné, hogy menjünk. De én nem nagyon szeretnék menni. Ő engem hibáztat, amiért nem lehetnek együtt a lánnyal.

Azt se tudom most mi van.... néha mondja, hogy szeretné, ha együtt lennénk, de úgy érzem magam, ha nincs ló, jó a szamár... S itt én lennék a szamár...

Szerintetek most ki a megcsalt, s ki a szerető?

Kezdem úgy érezni én vagyok a szerető... A lánnyal szeretik egymást, nagyon összeillenének, s én kavartam be a kapcsolatukba(akaratomon kívül), de mégis xarul esik, hogy velem ilyen....

Most mit csináljak...? Menjk, ne menjek? Mennem kéne, mert úgy van, hogy a nővérei lesznek a kicsi keresztszülei, s most meg is keresztelnénk... Szóval mennem kell. De hogyan viselkedjek vele? Engedjek a közeledésének? Vagy taszítsam el magamtól? Szeretem őt...

Le vagyok robbanva....

Köszönök előre is minden tanácsot, véleményt, s hogy meghallgattatok...

S bocsánat, hogy hosszúra sikeredett...


2011. okt. 22. 11:45
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
90%
Ez de sz@r. Te szültél neki gyereket, veled jött össze, amikor már tudhatta, hogy esetleg a másik kell neki, és mégis neked van lelkifurdalásod? A gyerek kicsit nagyobb kapocs, mint egy sima csaj, aki maximum szép meg kedves, de neki már ott a gyereke! Ő már apuka. Ti szülők vagytok. Ezt ne felejtsétek el.
2011. okt. 22. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
96%

"A lánnyal szeretik egymást, nagyon összeillenének, s én kavartam be a kapcsolatukba(akaratomon kívül), de mégis xarul esik, hogy velem ilyen.... "


Életem, drága kiscsillagom! Teherbeejt, megígéri hogy melletted lesz, aztán mégse, aztán összejön azzal a csajjal, de aztán mégse....ÉS TE, komolyan TE érzed magad kellemetlenül????????????

Meg még Te menj le vidékre a gyerekkel, mert a pasi rokonai lennének a keresztszülők????

A tanácsom az , hogy hagyd a franciba ezt a tökfilkót!

3szor különb embert is találhatsz magadnak, keresztszülő meg bárki lehet.

Össze vagy zavarodva , ez a szánalmas muki meg kihasználja.

Tessék kirakni a szűrét. Sajnálom, evvan. Ilyen jó lelkű nőt nem érdemel meg egy ilyen szánalmas pasi!!

2011. okt. 22. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
25%
Hallgass a szívedre.
2011. okt. 22. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
64%

nem igazán értem mi bajod van. A gyereket szereti, szívesen van vele, téged meg nem szerelemmel szeret. Ennyi. nem tudom mit kell ezt túlkomplikálni.


Rendben van, terhes lettél korán, de már akkor mondtad, hogy nem kell tőle semmi, te a gyereket mindenképpen szeretnéd, amit helyesen is tettél. Most meg ki vagy akadva, hogy nincs úgy veled mit a férjed. Ez már kezdetben is így volt. többször szétmentetek egy másik nő miatt. Most mit vársz? Fogadd el hogy nem kellesz neki mint nő. Ha ezt helyre teszed magadban, akkor nem lesznek ilyen álmatlan éjszakáid. Keress másik palit.


33/N

2011. okt. 22. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
uhh. :S hát nem tudom... ez nehéz eset. :/
2011. okt. 22. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
64%
Komolyan nem értem, hol a probléma. Másfél hónap(!) után megmondta, hogy nem kellesz neki, nem akar tőled gyereket, remélre, hogy ebből érteni fogsz. Hogy azóta is hébe-hóba nagy kegyesen megpiszkálgat téged, az estleg szánalom lehet, végül is a védekezés nélküli szextől a te életed siklott ki, az övén nem változtatott. Ez nem arról szól, hogy ha ló nincs, akkor jó a szamár is alapon beéri veled, hanem hogy te 6 hét után erőszakosan ráerőltetted magadat egy jóformán idegen férfira. Gyerekszüléssel sem lehet szerelmet kizsarolni.
2011. okt. 22. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Nem zsarolom a gyerekkel!!!

Tavaly egyedül hazajöttem, s elmondtam itthon, hogy babám lesz. Elmondtam, hogy a fiú nem vállalja. Anyumék azt mondták, rendben, nem baj, mellettem lesznek, nese búsuljak.

Visszamentem a cuccaimért, s akkor jött, hogy de csak próbáljuk meg, majd költözzünk össze, stb stb stb. Örültem ennek....

Az összeköltözésre nem került sor. S emiatt engem hibáztat. A pénz miatt nem költöztem össze vele. Nekem nincs annyi pénzem, hogy fogjam magam a gyerekkel, és elköltözzek innen 170 km-re. Munkát is kellene találnom. Segítséget pedig nem akarok tőle! Mert ha elválunk, akkor majd lenne mit a fejemhez verjen. Féltem az összeköltözéstől... Jogos, hogy engem hibáztat, de ha meg összebútorozok vele, s nem kapok munkát(ő sem dolgozik), és "el kell tartson", akkor is én leszek a hibás... Meg nézhetném nap mint nap a búskomor képét... Mert szive szerint azzal a lánnyal lenne, nem velem...

Ördögi körben vagyok.

Ha nem keresem, én vagyok a világ legnagyobb r!bnca, mert akkor biztos pasizok, ha keresem, akkor vagy flegmatikus, vagy kedves... Én szerettem volna elengedni őt, már akkor is, mikor kiderült ez az ügy a másik lánnyal, de ő akkor úgy volt velem, hogy szeret, s maradjunk együtt, s bocsassak meg... De ettől függetlenül még csak találkozott a lánnyal...

Most se szivesen megyek hozzá. A testvérei nagyon szeretik a kicsit, nagyon ritkán láthatják, s ez a keresztelő ügy meg van rég beszélve... Próbáltam utalni, hogy halasszuk el, már ígyis halasztottunk, mert áprilisban lett volna... De már sűl a képemről a bőr visszamondani...

Augusztus óta nem látta a gyereket, nem nézte meg se, pedig 500 méterre volt tőle! Utazott 500 km-t, s hazament, anélkül, hogy akár megnézze... Nem érdekel, velem legyen gané, de ha egyszer azt mondja, hogy szereti a babát, akkor ne csak mondja! Mikor először jött meglátogatni, mondtam, hogy inkább ne jöjjön, hagyjuk az egészet a fenébe, mert néhány hónap múlva úgyse fogja érdekelni... Eljött, elmondta, hogy "megcsalt"(?)-nem tudom melyikőnk a megcsalt fél, én vagy a lány... Szerintetek?-, s hazament. Még néha eljött a babához, mi is mentünk hozzá, akkor együtt voltunk, de most augusztus óta nem látta. S nem is mondom neki, hogy jöjjön... Szóval... Nem érzem úgy, hogy zsarolnám. Szabadon mozog, azt csinál amit akar. Csak legyen határozott!

Most nem kellek neki, most csak egy r!bnc vagyok, de egy hét múlva, mikor ott leszek majd az ő kicsi manócskája leszek.

Na, ezzel van a bajom! S nem tudom mit tegyek!

Komplikált az egész...

2011. okt. 22. 13:54
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Mit tegyél?

Semmit.Ha megakarja nézni a gyerekét,akkor megengeded neki,de közbe te ne legyél ott.Ne találkozz vele.Felejtsd őt el.


Egy ilyen PP teszetosza igénytelen céltudat,. felelősség nélküli és döntésképtelen emberrel nem kell kontaktba lenned.Hidd el.


Ne kombinálj semmit,mert már nincs mit kombinálni.Van egy gyereke és van egy igazi élete,ami nem köt hozzátok.


Keress maganak munkát,neveld fel a kicsit,aztán majd találsz magadnak egy jobb palit.Ne ragadj le.

2011. okt. 22. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
53%

Még mindig nem értem mi itt a probléma.


Miért érzed hibásnak magad? azért mert egy csóringer és nem tud eltartani téged a gyerekkel míg te gyesen vagy, és erre azt merted mondani hogy akkor inkább nem mész oda lakni hozzá? ez az ő hibája, bocs.


És miért érzed sértve magad? tiszta sor hogy igazán nem kellesz neki. De ezt te is tudod, hiszen többször is utaltál erre. Akkor meg nem mindegy kivel van együtt? És a pasiknak nem kell ám mindent elhinni :) jobb esetben ilyen seggeken az ember gyerek nélkül lesz túl, de hát te ezt kaptad apának. Nem a legjobb de ez van. Mit érez a pasi irántad? kedvel, és valószínűleg be is jössz neki mint nő, de ennyi. Ez nem szerelem és nem ragaszkodás. Ha éppen kéznél vagy, akkor kedveskedik, szépeket mond meg hízeleg, esetleg egy két féltékenységi beszólást is megereszt (a stílusát most nem minősíteném) de amint nem vagy kéznél le vagy sajnálva, eszébe se jutsz. És bocs, de te vagy a hibás, ha ebből minden esetben el kezdesz reménykedni, vagy érzelmeket táplálni iránta. Ez általános férfi viselkedés. Mint ahogy az is, hogy ha nincs senkije egy palinak, nem fogja kidobni az ágyába jelentkező nőt. Miért tenné? De ebből még nem kell arra következtetni, hogy ki is fog mellettünk tartani.


Mit tegyél? semmit. Amit ad, fogadd el, de ne számíts semmi többre. Aztán a hétvége után szépen menj haza és felejtsd el jó időre.

2011. okt. 22. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Azt kéne tenned, hogy aláíratsz vele egy lemondó nyilatkozatot, és onnantól minden kapcsolatot megszakítasz vele. Ezt konkrétan akkor kellett volna megtenni.


Állítsd választás elé. Mondd meg neki, hogy ebből eleged van, két eset lehet, megjavul és mellétek áll, vagy lelép és elfelejt titeket. Akkor talán még lenne esélyed neked is megtalálni a szerelmet és normális családot adni a gyerekednek.

2011. okt. 22. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!