Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha fiatalon itthon ülő típus...

Ha fiatalon itthon ülő típus vagyok, később bánni fogom? Illetve be akarom majd pótolni vajon?

Figyelt kérdés

22 éves elmúltam, de életemben 3 alkalommal voltam diszkóban. Táncolni szeretek, csak nehezen tudok feloldódni társaságban. Eljárni nem nagyon szoktam itthonról, csak oda ahova muszáj. Ha idősebb leszek ezt bánni fogom vajon? Pl ma hallottam egy nénit (80 éves) hogy milyen "mulatságokban" volt fiatal korában, meg hány helyen járt stb. Az unokanővérem is ilyen volt mint én, és most 37 évesen iszik/bulizik.


Ha így haladok mit fogok majd mesélni az unokáknak? :) Bánni fogom hogy ilyen vagyok?


2011. okt. 25. 20:38
1 2 3 4 5
 11/41 anonim ***** válasza:
14%

azt hiszem sokakat az tart vissza hogy félnek, hogy berúgnak és elveszítik az önkontrollt.

előtte ki kell próbálni, mennyire bírod az italt. otthon egy jó barátoddal bontsatok meg egy üveg bort, és akkor kiderül, hányadik pohár után nem érzed magad józannak.

egyébként meg igen, én 17 éves korom után kezdtem el bulizni, és nagyon bántam hogy előbb nem. most persze "pótolok".

nem szabad betokosodni és otthon megposhadni. nem feltétlenül diszkóba kell menni. én nagyon ritkán megyek diszkóba, ált. beülünk a haverokkal egy nyugisabb helyre.

egyébként én is nehezen oldódtam kezdetben társaságban, de ez nem tartott vissza. eleve olyanokkal kell menni, akik jó spanjaid. az, hogy ők még ismernek 2-3 embert akik esetleg tárulnak, nem szabad hogy zavarjon. én minden hétvégén ismerek meg új embereket így.

21/L

2011. okt. 25. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/41 anonim ***** válasza:
88%

Kérdező:


Ha így haladok mit fogok majd mesélni az unokáknak? :) Bánni fogom hogy ilyen vagyok?


Hogy mit? Az unoka nem arra kíváncsi, hányszor hánytad le magad a diszkóban, esetleg hányszor fogdostak meg. Milyen zenére táncoltál. A világra lesz kíváncsi. Milyenek az emberek, milyen a világ.

2011. okt. 25. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/41 anonim ***** válasza:
100%
Miért kellene olyasmit csinálnod, amihez nincsen kedved? A társasági élet nem korhoz kötött, ha később megjön a kedved, majd részt veszel benne. Huszonévesen én is boldogan elvoltam otthon, most meg majdnem negyven vagyok, és rendszeresen járunk társaságba és salsa bulikba a férjemmel. Akkor arra volt szükségem, most meg erre.
2011. okt. 25. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/41 anonim ***** válasza:
100%

Én amióta az eszemet tudom otthon ülős típus vagyok.

Én így érzem magam jól, nekem ez így kényelmes, jó. Sokat olvasok, gépezgetek, alkotok, párommal el vagyok, barátnőzök és ennyi. Elmegyünk valahova, de nem bulizni, inni, nincs rá szükségem. Én pl. nem érzem úgy, hogy ezt megbánnám.

22/L

2011. okt. 25. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/41 anonim ***** válasza:
100%
én is otthonülő vagyok, de így is tartalmas az életem. miért, szerinted a bulizósok el fogják mesélni az unokáiknak, hogy „hát beb*sztam r*hadtul, aztán megdugott a Lajcsi meg a Karcsi, miközben leszoptam a Pistát, de lehet, hogy a Józsi volt az...” :D
2011. okt. 25. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/41 anonim ***** válasza:
16%

Akárki akármit is mond, aki nem jár diszkóba élete egyik legnagyobb élményéről marad le hétvégéről hétvégére.

Coke Club, Beach Party Café, Palace, Flört, Dokk, STUDIO, Sundance Park, Dexion, Helka, Bob Cafe egytől-egyig felejthetetlen helyek. Órákig tudnám mesélni élményeket..

De nem szaporítom a szót, aki számít az úgy is lent van a klubban.

2011. okt. 25. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/41 A kérdező kommentje:

De én nem is arra gondoltam hogy arról storyzni hogy ki kit opott le meg ilyenek :D hanem hogy itt meg ott voltam, meg ilyen olyan jó bulikban voltam stb.

Meg amúgysem vagyok olyan aki csak úgy összefeküdne mindenkivel, szóval nem erről van szó.


Nekem ez a valahova beülés sem tetszett eddig bármikor voltam. Tény, hogy anno diszkóban meg beülős helyen is ugyanazzal a társasággal voltam, és elég erősen elnyomva éreztem magam. Mert voltunk mondjuk 8-an: 4 fiú, 4 lány, és abból a rajtam kívüli 3 lány mind nagyhangú, társaság középpontja típusok. És végig ők szerepeltek, meg ők dumáltak (kiabáltak, mert mindig hangosak, gondolom hogy rájuk figyeljen mindenki) szóval nem igazán volt jó...

2011. okt. 25. 21:08
 18/41 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!

Én 27 vagyok, és eddig 0 alkalommal voltam diszkóban, ugyanúgy nehezen oldódom fel társaságban, és ha tehetem, itthon vagyok.

Eddig nem bántam meg, de ami rám nézve igaz, nem biztos, hogy rád nézve is az - ergo nem tudhatom, hogy a jövőben mennyire akarod majd pótolni.

Társaságom azért van (többféle is), de ahogy a jó öreg mondás tartja: "Ha Mohamed nem megy a hegyhez, a hegy megy Mohamedhez." (vagy fordítva? :S) - időnként házbulikat szervezek (mindenki bedob valami kelléket a közösbe, aztán hajrá).

2011. okt. 25. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/41 anonim ***** válasza:
Én se járok el sehová, nagy ritkán ha van valami kerti party arra elmegyek nem voltam diszkóba soha és nem is kívánkozom oda a sok hülyéhez ami a 80%-át kiteszi és nem is bánom, mert azon kívül mindig történik valami még ha itthon is vagyok szóval nem unatkozom, és lesz mit mesélnem , nem pedig ugyanazt hogy diszkóba voltam és összehánytam magam meg ki tudja ki húzott meg közbe jó mese gyerekeknek... próbálj olyan elfoglaltságot keresni amivel nem otthon ülsz de mégis életre szóló mesélni való élmény lehet.
2011. okt. 25. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/41 anonim ***** válasza:
100%

20:45

Ilyenek pl.?


Hú bazze, olyan kemény buli vót asse tudom hogy jutottam haza. wheheeheeee.

Vagy esetleg:

Hú bazze, nem tod kit szopattam/ki szopatott a wcbe' szombaton? Atom buli vót. Wehhehe.

2011. okt. 25. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!