Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha fiatalon itthon ülő típus...

Ha fiatalon itthon ülő típus vagyok, később bánni fogom? Illetve be akarom majd pótolni vajon?

Figyelt kérdés

22 éves elmúltam, de életemben 3 alkalommal voltam diszkóban. Táncolni szeretek, csak nehezen tudok feloldódni társaságban. Eljárni nem nagyon szoktam itthonról, csak oda ahova muszáj. Ha idősebb leszek ezt bánni fogom vajon? Pl ma hallottam egy nénit (80 éves) hogy milyen "mulatságokban" volt fiatal korában, meg hány helyen járt stb. Az unokanővérem is ilyen volt mint én, és most 37 évesen iszik/bulizik.


Ha így haladok mit fogok majd mesélni az unokáknak? :) Bánni fogom hogy ilyen vagyok?


2011. okt. 25. 20:38
1 2 3 4 5
 41/41 anonim ***** válasza:

16:47


"Ti nagyon sokan akik az alulöltözött emberekről, és kétes szexuális tapasztalatokról irtok, amikor bulizásról beszéltek látszik nagyon komplexusosak vagytok és nem voltatok soha rendesen szórakozni"


"Savanyú a szőlő" megfontolás is lehet ezeknek a szövegeknek az oka.

2011. okt. 26. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!