Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez mennyire számít megcsalásna...

Ez mennyire számít megcsalásnak? Megcsaltam a menyasszonyomat?

Figyelt kérdés

Az esküvőszervező kiscsajjal játszottunk egy kicsit.

Ittunk egy kis vörös bort úgy ,hogy egymás szájába átcsorgattuk.

Utána egy kicsit nyalogattuk egymás arcát.


2011. okt. 30. 22:45
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
3%
nem megcsalás
2011. okt. 30. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 anonim ***** válasza:
98%
És ha itt most mindenki azt írja neked, hogy nem,ez nem megcsalás,akkor úgy gondolod majd, hogy oké, le van rendezve az ügy, nem kell vele foglalkozni...? Szerintem a legegyenesebb megoldás, ha elmondod a menyasszonyodnak, hogy mi történt, és majd ő eldönti, hogy neki ez megcsalás-e vagy sem.
2011. okt. 30. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/43 A kérdező kommentje:

A menyasszonyomnak nem akarom elmondani.

Félek ,hogy kiakadna.

2011. okt. 30. 22:50
 4/43 anonim ***** válasza:
97%

Az számít, te magad annak érzed -e. Ha nem, nincs miről beszélnünk.

Ha igen, akkor el kell döntened, hogyan tovább.


(Én biztos kiakadnék, ha ilyesmit megtudnék, pláne esküvő előtt. Ha nem tudnám, és nem lenne folytatása sem a dolognak, akkor persze nem lenne belőle gond.)

2011. okt. 30. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/43 anonim ***** válasza:
98%
Egyértelmű, hogy kiakadna. Én is kiakadnék a helyében.Szerintem fordított helyzetben te is. De ha így akarod indítani a házasságodat az a te dolgot..
2011. okt. 30. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/43 anonim ***** válasza:
48%
xD
2011. okt. 30. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/43 A kérdező kommentje:
Igen, én kiakadnék ha a menyasszonyom ilyet csinálna egy férfival.
2011. okt. 30. 22:58
 8/43 anonim ***** válasza:
92%
Hát én rohadtul kiakadnék ha ezt megtudnám, de akkor is ha nem a vőlegényemtől tudnám meg....el se vedd ha nem gondolod komolyan, mi az hogy játszol másokkal tulajdonképpen? Végülis le is fektethetted volna ezek után, nem is tudom mi állított meg. Ha komolyan gondolod a házasságot akkor nem indítod hazugsággal és ha elmondod a menyasszonynak és mellé azt is hogy csak játék volt ez olyan mint a lánybúcsún a vetkőző srác( bár nem sok köze van most hozzá de példának elmegy)és őt szereted azért veszed el akkor lehet nem csap balhét, ha nem mondod el akkor gratulálok a lelkiismeretednek, bár mivel kiírtad ide biztos érzed hogy nincs rendjén.....
2011. okt. 30. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/43 ava87 ***** válasza:
91%
Hát szerintem meg pont nem az számít, hogy te megcsalásnak érzed-e, hanem hogy a menyasszonyod annak érezné-e.
2011. okt. 30. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/43 anonim ***** válasza:
97%

Nekem megcsalásnak számít. Nem megbocsájthatatlan, de megcsalás.

Ha így indítod a házasságodat...az bizony dicséretre méltó dolog.

2011. okt. 30. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!