Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csinálnál ha a párod...

Mit csinálnál ha a párod elmenne dolgozni (férfi) és munka után elmenne a haverjával egy sörözőbe este fél 10-kor se lenne még otthon?

Figyelt kérdés
Nem mondta, hogy munka után el fog menni egy sörözőbe a barátjával én találtam meg egy üzenetet. Nem is szólt, hogy menni fog csak az üzenetből láttam. Azt se tudom meddig dolgozik és mikortól van a sörözőbe szóval így összemosódik. Az is lehet, hogy már órák hosszat nincs a munkahelyén hanem a sörözőbe van a haverjával. Azt se tudom nem-e valami baja van és azért nem jön haza. Egyikünk telefonján sincs per pillanat pénz.
2011. nov. 2. 21:29
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
85%

kicsit haragudnék rá, hogy nem üzente megy, hogy mikor jön haza, de semmiképp nem rontanám el a hangulatukat, hagy sörözgessenek kicsit

másnap megfelelő szigorú fejjel előállnék és közölném vele, legközelebb szóljon

ne hisztizz, az a legrosszabb :)

2011. nov. 2. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
93%
Ha egyrészt üzent, másrészt nem minden nap fordul elö, akkor semmi gond vele, ennyi magánélet jár mindenkinek. Pár órát kibirsz nélküle.
2011. nov. 2. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
12%
én K nagy balhét csapnék!a haverokat már el kellene felejteni ha feleség van,bocsánat!akkor otthon a helye!vagy legalább szólt volna!nem sunyiban!ez sunyiskodás!csírájában kell elfolytani a dolgokat,mert rákap,és legközelebb lehet nőzni megy.
2011. nov. 2. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
55%
Ha nem éltek együtt, kb. semmi közöd hozzá. Ha együtt éltek, az a minimum, hogy tudatjátok a másikkal, hogy kb. mikorra vagytok várhatók. Itt nem arról van szó, hogy elengeded sörözni vagy nem (oda megy, ahova akar), hanem arról, hogy ha nem muszáj, a másik ne aggódja halálra magát.
2011. nov. 2. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
80%

Kedves utolsó azért ezt cáfolnám.:) Van, hogy én is elmegyek a barátnőmmel bulizni és van, hogy Ő is elmegy a barátaival, pedig házasok vagyunk. Ez a bizalmon múlik a feltétel nélkülin. Azt hozzá tenném ez ritkán van, mert a legtöbbször együtt megyünk, de előfordul.

Kedves kérdező hagyott üzenetet és ha ez nem mindennapos akkor ne hisztiz, mert azzal csak rontasz a helyzeten. Neked nincs olyan, hogy elmész a barátnőiddel? És akkor Ő haragszik amiért Te elmész?

2011. nov. 2. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
85%

Ha nem napi szinte csinálja, akkor rohadtul nem érdekelne. De ha annyira a szívemre venném, akkor máskor eljátszanám vele, hogy hagyok egy üzit: "Elutaztam a barátnőmmel Agárdra a termálfürdőbe. Puszi, majd éjjel jövök."

Aztán ha ezen kiakadna, akkor pedig mosolyogva elmagyaráznám neki, hogy nekem sem esett túl jól ez a sörözős kiruccanás.

Egy biztos:ordibálással, ajtócsapkodással, panaszkodással, és nyávogással nem fogsz menni semmire.

A pasik ettől csak begubóznak, vagy még jobban felhergelnek. Én ezt az örömet nem adom meg nekik.


24/n

2011. nov. 2. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
84%
Bocs hármas hozzászolás nem négyes.:)
2011. nov. 2. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
84%
21:36-No pont ilyen harpiak miatt mennek tönkre a kapcsolatok,mi az,hogy a haverokat el kell felejteni?????Gondolom neked nincsennek baratnöid,meg nem is voltak,azert vagy ilyen idiota!!!Nehogy mar egy felnött ferfi ne mehessen el a baratjaval sörözni,vagy a te segged nyalja egesz nap???A kerdezönek meg,szerintem,ha üzent,akkor semmi gond,ha meg nem,akkor mondd meg neki,hogy maskor szolhatna....
2011. nov. 2. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
28%

szerintem kizárnám :D

egyszer próbáljon meg ne szólni...azért van az a hülye telefon,vagy ha nincs rajta neki,akkor van a haverjának,vagy ha sörre van,van 200forintja fülkéből telefonálni,nem érdekel,szóljon


szerencsére nálunk ilyen nem fordul elő...szokott menni meló után,legtöbbször hiv engem is,megyek sokszor én is,de ugy sosem megy hogy ne szólna...

(elején kell lefektetni a játékszabályokat,én már az elején megmondtam hogy felőlem azzal és oda megy ahova akar,de 1x tegye meg hogy nem szól és én hiába keresem,be nem engedem a lakásba,arra számitson...)

2011. nov. 2. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
85%

Hát szólnék neki hogy máskor legalább jelentse ha nem ér haza időben, hogy ne aggódjak.


De mondjuk nekem az is fura hogy téged nem hívott. Mármint ha a páromat elhívja egy haver vagy bárki akkor rögtön szól hogy együtt menjünk.

2011. nov. 2. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!