Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hová menjünk nászútra?

Hová menjünk nászútra?

Figyelt kérdés
decemberben lesz az esküvőnk, addigra 6 hónapos terhes leszek. 2-3 napra tudunk menni, mert a páromnak dolgoznia kell.Van ötletetek?fürdeni nem nagyon lehet ugye termál vízben, ezért a wellnesst nem tudjuk.tanácstalan vagyok.
2011. nov. 14. 12:24
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Eger és környéke?

Egy - két laza séta, jó kaják, finom borok :)

2011. nov. 14. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Én két dolog közül választanék ilyen esetben: vagy elmennénk akkor arra a pár napra egy nyugodt, romantikus, csendes helyre, ahol szép erdők, esetleg hegyek, szálloda vagy vmilyen kastély van, ahol lehet sétálni, pihenni, étterembe menni, romantikázni és ehhez hasonlók(a hely attól függő, hogy mennyi pénzt szántok rá), vagy megvárnám a babát és utána pár hónappal(esetleg nyáron, mikor már meleg van) elmennénk egy olyan helyre, ami akár strandos, akár kinti programok szervezésére is alkalmas.=)
2011. nov. 14. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Én valami csendes-kellemes helyre mennék, valamilyen vadász fogadóba, ahol szép a hely, környezet, esetleg még kandalló is van, és az ételek is finomak. Csak szimplán elvonulni, még csak nem is házaséletet élni (vagy még is :) ), csak pihenni minden technika nélkül, és élvezni a téli táj szépségét. Néha egy nagyot sétálni. Nem tudom, van-e ilyen hely, de remek alkalom lenne arra, hogy közelebb kerüljetek egymáshoz a pici érkezése előtt, és a párod is nagyot pihenhetne.

Esetleg valamelyik Balaton melletti kastély.

2011. nov. 14. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Az előzővel nagyon egyrugóra jár az agyunk :D
2011. nov. 14. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Hááát Eger mellett lakunk, oda sokszor járunk. De ilyen elvonulós hely tényleg jól hangzik:)
2011. nov. 14. 12:41
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Bécs? Az nincs messze és szép, mégis valami különleges.
2011. nov. 14. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
74%
Ha az orvos engedi nyugodtan fürödhetsz,nem minden welness termálvizes...
2011. nov. 14. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Valami jó kastélyszálló kicsit távolabb... Mondjuk Balaton és környéke, vagy az Őrség, ha magyarországra tervezitek: egy két tipp (bár még egyikben sem jártam):


Balaton környéke:


[link]

www.cserikastely.hu

[link]

[link]


Őrség:

[link]

[link]

2011. nov. 14. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!