Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem ciki Karácsonyra apósomnak...

Nem ciki Karácsonyra apósomnak ajándékutalványt ajándékozni?

Figyelt kérdés
A helyi bevásárlóközpontban lehet vásárolni 5 ezer forintos ajándékutalványt, amit az összes üzletben le lehet vásárolni. Nem ciki, hogy apósom nem ajándékot kap, ami kézzel fogható, hanem egy ajándékutalványt?
2011. nov. 22. 10:33
 1/10 bánomisén ***** válasza:
100%
Szerintem egyáltalán nem, sokkal jobb, mintha valami olyat kapna tőletek, aminek nem veszi hasznát. Így meg el tudja dönteni, hogy mire fordítja az utalványt és végső soron majd az lesz a ti ajándékotok.
2011. nov. 22. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 komasa ***** válasza:
85%
Kicsit gáz szerintem. Inkább vásárolnék valamit, ami az érdeklődési körébe illik. Ha gyűjt valamit, akkor a gyűjteményét gazdagítsd, ha szereti a focit, akkor egy relikviát a kedvenc csapatának a címerével, ha szereti a jó borokat, akkor egy finom bor összeállítás díszdobozban... Inkább fordíts rá egy kis időt, és energiát, és valami személyeset ajándékozz.
2011. nov. 22. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
88%
Ha veszelmellé valamit, akkor nem. Valami kis apróságot.
2011. nov. 22. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Több értelme van, mint összevásárolni minden hülyeséget, aminek aztán lehet, hogy nem is örül. Tavaly anyunak mi is azt adtunk, mert mindene van és már nem lehet kitalálni, hogy minek örülne. Nincs rosszabb, mint meglátni valaki arcán az erőltetett mosolyt.
2011. nov. 22. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem gáz. Nálunk is ez volt a helyzet. Após azt mondta, nem kér semmit, de tudtuk,hogy a műhelyébe (karosszérialakatos) mindig jól jön valami szerszám,vagy egyéb dolog, de pontosan csak ő tudja, hogy mi. Ezért kapott egy barkácsáruházba szóló vásárlási utalványt, de nem egy 5000 Ft-ost, hanem 5 db 1000 Ft-ost(mert nem adnak vissza belőle, így nem muszáj egyszerre levásárolnia). Nagyon örült neki, mindig mesélte, ha vett belőle valamit, hogy milyen jó volt, mert nem kellett rá költenie.

Szerintem sokkal jobb, mint egy haszontalan ajándék. Így tényleg olyat vehet, amire vágyik.

2011. nov. 22. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nyugodtan vehetsz neki. Én tavaly szintén ilyet adtam neki, mert párommal nem tudtuk eldönteni hogy mire van szüksége, így kapott utlaványt is vegyen belőle amit akar.
2011. nov. 22. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
szerintem nem gáz, manapság már nagyon sokan ezt csinálják. Jobb ilyet kapni, mint valami hülyeséget.
2011. nov. 22. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Virág6 ***** válasza:
Szerintem se ciki. Lehet hogy fölösleges dolgokat vennél neki,így legalább azt vesz amire szüksége van.
2011. nov. 22. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem ciki, de szerintem is egészítsd ki valami aprósággal, valami személyessel. Így nagyon snassz, olyan "gyorsan letudtam" ajándék.

Ha megsütöd mellé a kedvenc sütijét, már jobban veszi ki magát a dolog.

2011. nov. 22. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nagyon szuper ötlet, de igaza van néhány előttem szólónak, így önmagában kicsit semmilyennek tűnhet. Én vennék mellé egy finom bort, vagy egy minőségi csokoládét, esetleg kérdezd meg, minek örülne. Vagy hogy mije nincs még, mire vágyik. :)
2011. nov. 22. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!