Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Viszonyom van egy férjes...

Viszonyom van egy férjes nővel, azt hiszem terhes, hogyan derítsem ki, hogy enyém-e a gyerek, ha tényleg az?

Figyelt kérdés
1 éve tart a viszonyunk, igazi szerelem ez, megéltük neki minden szépségét már. Mikor utoljára találkoztunk, rosszul volt már napok óta, hányt reggel, émelygett, azóta nem keresett, vagyis 3 hete. Én akkor rákérdeztem, hogy nem lehet-e, hogy terhes, azt mondta, ne fessem az ördögöt a falra, csak biztos elkapott valamit. Azóta írtam neki rengetegszer, azt írta vissza, hagyjam békén. Biztos vagyok benne, hogy igaz az, amit feltételeztem, de ha így van, akkor nem tudom, mit kéne tennem. Már megőrülök ennyi kétség között, 3 hete várom, hogy felhívjon, hogy találkozzunk, de nem teszi. Nem tudom, mit kéne tennem, ha teherbe esett, az csak tőlem lehet, állítása szerint a férjével nem volt mostanában kapcsolata. Megőrülök, keresem, de nem válaszol, odamenni nem tudok, nem kereshetem az otthonában.
2011. nov. 23. 19:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Munkahelyén?
2011. nov. 23. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Ne haragudj, de ha terhes valóban, akkor ez soha a büdös életben nem volt igaz szerelem.

Mi az, hogy hagyd békén?

Van már gyereke?

Már bocs a feltételezésért, de nem lehet hogy a férjének nem lehet gyereke?

2011. nov. 23. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Ha nem akarja, hogy keresd, akkor mégse volt az a nagy szerelem. Ha terhes lenne és a párjával semmilyen kapcsolata nem lenne, viszont igazán szeretne, akkor nem írtál volna ide.
2011. nov. 23. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
A munkahelyén sem kereshetem, mert akkor magyarázkodnia kéne rólam a kollégáinak. Nem találkozhatunk olyan helyen, ahol valaki őt ismeri, mert az emberek könnyen gyanakodni kezdenek. Legalábbis ő ezt mondja, egyszer nagyon összeveszett velem, mikor megvártam a munkahelye előtt, pedig téli nap volt és már besötétedett. Nem tudom, hogy mit tehetnék, eltűnt teljesen és nem keres.
2011. nov. 23. 19:47
 5/11 anonim ***** válasza:

Ajj istenem...

Hány éves vagy? És a nő hány éves?

2011. nov. 23. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
0%

Jópofa nő lehet. Eleve már az,hogy a férje mellett szeretőt tart.

Hogy mentél bele ebbe a kapcsolatba? Ha annyira nagy szerelem lett volna, elválik a férjétől, hogy felvállalhasson mindenki előtt.

Nekem ez nem szerelem. Akit szégyellek mások előtt, az nem az.

Csak szimpla szerető voltál.

2011. nov. 23. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Én nem csak szeretőre gondolok.


Szerintem azért itt egy kicsit mélyebb dologról van szó, de ameddig nem válaszol, addig nem tudok véleményt alkotni.

2011. nov. 23. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Arra nem gondolsz hogy valami baja esett?

NEm kell mindenkiről a legrosszabbat feltételezni.

Barátnőm megcsalta a férjét, mert elment haverokkal nyaralni és nem írt időre haza(azt hitte lelépett egy nővel) erre kiderült hogy balesetük volt....

2011. nov. 23. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
27%

érdekes elképzelésed van az igaz szerelemről.

gusztustalanok vagytok mindketten, törődj bele, hogy sose fogod megtudni az igazat.

2011. nov. 23. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Nem védekeztetek? Van reális esélye, hogy tőled terhes?

Sokat nem tudsz tenni, ha így elzárkózik - ha terhes is, láthatóan egyedül akar dönteni arról, hogy mi legyen.

2011. nov. 24. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!