Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan tudtátok feldolgozni...

Hogyan tudtátok feldolgozni szüleitek elvesztését?

Figyelt kérdés
Sajnos az orvos azt mondta, hogy már nem kerül haza, készüljünk fel a legrosszabbra. Édesapámról van szó.
2011. nov. 24. 12:36
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
68%
Én nem tudnám feldolgozni. :-(
2011. nov. 24. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
csak az idő segít...
2011. nov. 24. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Én átéltem és nem volt könnyü...


Nagyon sok idö kell hozzá és meg kell probálni megérteni miért kell minket itthagynia.

2011. nov. 24. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
79%
Nekem 1 éve halt meg apa, úgy, hogy végig fogtam a kezét. Iszonyú nehéz. De gondolj arra, hogy ő lát téged onnan is, és majd fogtok találkozni, nem örökre búcsúztatok! Van aki azt írja idő...... nekem nem segített eddig.
2011. nov. 24. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is édesapám ment el, már 3 és fél éve, idő kell hozzá, beteg volt, neki is megváltás volt a végén, szerencsére nem szenvedett sokat. Sajnálom :(.
2011. nov. 24. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Kénytelen voltam. Két kistestvérről és egy Alzheimeres nagymamáról kellett gondoskodnom 19 évesen.

Nem tanultam dovább, húztam gyártósorra.

Magamban pedig szépen lassan feldolgoztam az esetet.

2011. nov. 24. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Szia. Idén januárban elvesztettem nevelőapámat -őt tartom apámnak-, idős volt, de nagyon fájt, hogy elment. Áprilisban édesanyám utána ment. Ezután egy héttel férjem édesapja távozott. A mai napig nem hiszem el. Valahogy úgy éltem meg ezt az egészet, mintha nem is velem történtek volna meg. Tettem a dolgom - temetés, három tor,mert Apósomét is én intéztem, mert Anyósom kibukott szegény- és nem hittem el. Van egy 28 hónapos kisfiunk. Miatta is tartanom kellett magam, játszani, etetni, ellátni. Azt gondolom, hogy ha Ő nem lett volna, ma már az alagsorban lennénk férjemmel a zárt osztályon. És azt gondolom, hogy még most sem igaz ez az egész. Ez csak egy rossz film. Nagyon hiányoznak, nem tudom mikor heverem ki. Pedig nem is vagyok már túl fiatal. Legyél minél többet Édesapáddal, sok erőt és kitartást kívánok Nektek.
2011. nov. 24. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Nagyon sajnálom!!


Nekem 4 (lassan 5) hónapja halt meg Anyu. Azóta sem térek magamhoz, idegileg tönkrementem, hiába járok pszichológushoz, nem sokat segít a terápia...


Azt tudom tanácsolni, hogy amennyi időt csak lehet, töltsetek Együtt!


Sokan azt mondják, az idő segít. Nem hiszem, de ha mégis, akkor csak nagyon sokára fog segíteni.


Valahogy próbálom magam tartani, mert van egy Hugom, nem zárkózhatom teljesen önmagamba!

2011. nov. 24. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a kedves szavakat! Nagyon nagyon nehéz. Rossz őt így látni...ezt az erős embert. :( Bármit megadnék, csak élhetne még. :(
2011. nov. 24. 18:02
 10/15 anonim ***** válasza:

Szia, én már írtam Neked.


Sajnálom...!:-( Tudom, hogy nagyon nehéz! Anyu is egy erős asszony volt, a betegsége ellenére is igyekezett a lehető legaktívabb lenni, szinte sosem engedte, hogy bármiben is segítsünk Neki. Valóban borzalmas látni Őket ilyen állapotban!:-( Nem is tudom, mit mondjak... Minket is felkészítettek, de nem akartam/akartuk elhinni, hogy mi várható!


Tényleg nem tudok, mit mondani... csak, hogy sajnálom! Erőt kívánok!

2011. nov. 24. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!