Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Törvényszerű, hogy egy mostoha...

Törvényszerű, hogy egy mostohaapa gonosz legyen a gyerekkel, és hogy ezt az anyuka hagyja?

Figyelt kérdés
2011. nov. 30. 16:52
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha a mostoha apa köcsög a gyerekkel és a gyerek anyja hagyja, akkor megvan a véleményem az anyáról! Egy anya védje meg a gyerekét! Egy partner sem ér a gyerek nyomába!
2011. nov. 30. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Apámról az az egyetlen emlékem, hogy ütlegel, én pedig már bepiszkítok a félelemtől.

A mostohaapámat apának hívtam, pedig nem kérte, nagyon szerettem. Sajnos meghalt két éve rákban, így nem ismerheti az unokáját.

2011. nov. 30. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Nem törvényszerű, de előfordul.

Általában akkor, ha a nő önző, és nem a gyerekeivel együtt választja ki az új aput.

Nálunk volt olyan válás után, hogy bemutattam a fiúknak valakit, amikor elment, a fiaim egybehangzóan azt mondták, hogy baromira nem szimpi nekik. Nem is erőltettem így a dolgot.

Azóta újra férjhez mentem, és az "új aput" imádják, és ő is imádja a fiúkat.

2011. nov. 30. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
89%
Nem törvényszerű, de elég gyakori sajnos. Mikor a nő talál egy férfit, akkor megszűnik létezni a gyerek, elvakítja a szerelem és olyan tulajdonságokat is beképzel, ami nincs meg a pasiban. Aztán nyilván nem dobná ki azért, mert a gyereknek rossz vagy nem szimpi, hiszen ő most szerelmes és fél, hogy egyedül marad.
2011. nov. 30. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
az én anyám még csak meg sem beszélte velem, hogy a párjához költözünk, csak vitt magával, mint egy tárgyat. hiába sírtam, nem érdekelte meg sem próbált vígasztalni.
2011. nov. 30. 17:10
 6/9 anonim ***** válasza:
én még általános iskolás voltam, amikor a szüleim elváltak.anyám egy este átvitt az új pasijához meg annak a gyerekéhez és ott hagyott velük egyedül, úgy gondolta ez a legjobb megoldás arra h hozzájuk szokjak....
2011. nov. 30. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szép egy édesanyád van! Nem irigyellek!
2011. nov. 30. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Anyám özvegy volt,amikor újra férjhez ment. A mostohaapámat édesapakánt szerettük.
2011. nov. 30. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

én anno nem hagytam,hogy anyum vigyen. pedig hely lett volna, a mostohatesómat bírtam, de a mostohaapuval nem jöttem volna ki jól. egy nyaralás erejéig tök jól elvoltam vele, de együtt élni no way...


anyukámat nagyon szereti a fickó, csupán az volt a kérésem, hogy érettségiig maradjon velem, utána mehet hozzá. ment is, nagyon jól megvannak, azóta nekem is van párom, együtt élünk, és örülök, h anyám nem vesztette el a fejét egy pasas miatt. persze ebben a nagyimék szava is benne volt. azóta is hálás vagyok nekik. persze ők is bírták a pasit, viszont úgy gondolták, h nem kell nekem mostohaapa.


sajnos a közeli környezetemben láttam rossz példát is erre. a szemét görény hapsi tönkretette a nőt, a gyerekeit, utána meg lelépett.

2011. nov. 30. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!