Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit vegyek édesanyámnak...

Mit vegyek édesanyámnak születésnapjára? Bőv. Lent

Figyelt kérdés
40 éves lesz nagyon szereti az asztrológiát,kavét,a virágokat.van kb 6000 forintom azt rá költöm mind
2011. dec. 10. 10:59
 1/3 anonim ***** válasza:

A nagyobb üzletekben (mondjuk spar, vagy hasonlók), láttam elég jó ajándékcsomagokat. Az egyikben kávé volt meg gyertya. Szerintem vehetsz neki kávét, esetleg füstölőt. Ha pesti vagy, akkor a moszkva (széll kálmán) téren van egy kisebbfajta karácsonyi vásár és ott lehet ilóolajakat meg párologtatót is venni hozzájuk egész olcsón. Szerintem a füstölő is jó ötlet, de ha szereti az ezoterikus boltokat, akkor érdemes lenne ellátogatnod egy olyan boltba. Sajnos egyet sem ismerek, de ha rákeresel, akkor biztos találsz.

Egyébként nagyon szép dolog, hogy ennyit költesz rá.

Megkérdezhetem hány éves vagy? :)

2011. dec. 10. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
16F vagyok :) körül fogok nézni valamilyen nagy boltba.de valami olyat akarok neki venni ami örökre megmarad és nagyon örülne neki.de énse tudom,hogy mi legyen az :S
2011. dec. 10. 11:41
 3/3 anonim válasza:

[link]

[link]

[link]

Ezekből kettő is belefér. Érdemes még szétnézni az oldalon, hátha találsz mást is.

2011. dec. 12. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!