Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ez mennyire...

Szerintetek ez mennyire normális? Fél éve vagyunk házasok, és az esküvő után totál megváltozott a férjem. Semmi szeretetet nem kapok tőle, úgy élünk egymás mellett mint két idegen.

Figyelt kérdés
Már nagyon ki vagyok borulva, mert én nagyon szeretem, de úgy látom nem tart igényt rá, hogy kimutassam neki. PEdig nem ilyen volt. :(( Sok az anyagi gond, az exem is szemétkedik a gyerek miatt...szóval már a váláson gondolkodom...beszélni nem lehet vele, mert depressziós! Mi a legjobb megoldás??
2012. jan. 26. 07:53
1 2 3 4 5
 11/42 A kérdező kommentje:
A helyzet az, hogy semmiben nem partner. Erdő mellett lakunk, de sosem sikerül kicsalnom sétára, rengetegszer kérleltem!!Magába forduló, nem kell neki a társaságom. A számítógépet kellett volna elvennie. Mondtam, hogy járjunk úszni: az drága-mondja ő. Amíg jártunk, mindenhova mentünk.
2012. jan. 26. 09:36
 12/42 anonim ***** válasza:

"Semmi szeretetet nem kapok tőle, úgy élünk egymás mellett mint két idegen."


és ő kap tőled?

2012. jan. 26. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/42 A kérdező kommentje:
Tőlem igen! Próbálok kedves lenni vele, megmasszírozom a hátát, (ő az enyémet soha, hiába kérem), nem igényli azt sem, hogy egy teát csináljak neki. Mindent megcsinál magának, a vacsorát is a gép előtt eszi meg, külön eszünk...én nem így nőttem fel, most is sírógörcsöm van. :((
2012. jan. 26. 09:44
 14/42 anonim ***** válasza:
Elmúltak a mézeshetek...Tényleg depressziós, és most éppen lenn van.Amikor életvidámnak ismerted meg, akkor épp fenn volt.Ez már egy ilyen kór.A változás, ami hirtelen beköszöntött az életében. Fél év alatt lett férj, ráadásul apa(még ha nevelő apa is, a felelősség rajta van. Normális esetben erre egy férfinek van 9 hónapja, pont mint a nőnek)úgy, hogy előtte nem kellett alkalmazkodnia senkihez .Beláthatja bárki, hogy nincs könnyű helyzetben. Ennyi idősen egy férfi már veszít a rugalmasságából, így a gyors változásokat nehezebben viseli. Javára legyen írva, hogy nem tudta mibe ugrik bele. Én amondó volnék, hogy menthető ez a kapcsolat, ha a vele szembe támasztott elvárásaidat minimálisra csökkented. Kevés ez a fél év ahhoz, hogy két felnőtt ember(és két eddigi élet hozadéka)összeszokjon. Azt mondták a nagyanyáink, hogy kiderül minden mire megesztek együtt egy zsák sót. Türelem kell és kitartás. Ne tolakodj, de legyél mindig ott. Aztán(még ha ez most téged nem is vigasztal)átéli ezeket mindenki a házassága elején. Függetlenül attól, hogy mennyi ideig tartott az udvarlás. A nem jó tulajdonságok, csak egy fedél alatt szoktak kiderülni. Ilyenkor éli át az ember , hogy " én ezt nem így gondoltam" Ekkor szokták feladni legtöbben. A döntés a tied.
2012. jan. 26. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/42 A kérdező kommentje:

A gyerekemet sem vállalja semmilyen szinten. Rosszul van, ha vigyázni kell rá, pedig olyan munkakörben fogok dolgozni amig műszakos (szépségszalon), azt mondta azt ne is várjam, hogy vigyáz a lányomra, legyen bent velem a szalonban este 8ig. Jó, nem? Én idáig nagyon toleráns voltam vele, gondoltam, hogy jobb lesz a helyzet, kell idő, hogy megszokja, de csak egyre rosszabb.

Ha látnátod, hogyan élünk...szóval belefásultam.

2012. jan. 26. 09:56
 16/42 anonim ***** válasza:
100%
Minek mentél hozzá fél év után? A távolság nem lehet ok. Fél év alatt SENKIT sem ismerhetsz meg,főleg egy 40-es szingli férfit..
2012. jan. 26. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/42 A kérdező kommentje:
Mert nagyon szerettük egymást és nem vagyunk már fiatalok, én 33 vagyok, amíg jártunk minden tökéletes volt, semmi jel nem utalt arra hogy ilyen gondok lesznek! Anyum is el volt tőle ájulva, pedig ő nagyon jó emberismerő. A depressziónak a halvány jele nem volt rajta. Így van, nem tudta mibe vág bele. Csak mondom, hogy az sem garancia, más esetben ha már lett volna nős és gyerek is lenne. EGyszerűen csak most ismertem ki.
2012. jan. 26. 10:05
 18/42 anonim ***** válasza:
77%
Lehet, hogy te még nem tudod, de én már igen.Fel fogod adni. Még vannak kétségeid. A kérdést is a kétségbeesés íratta veled. Tudod, az nem házasság, ahol mindenki magának él. Nem közösség. Nem család. Ő nem fog engedni a megcsontosodott szokásaiból, annyit neked nem ér az egész, hogy így kellene élned. Hoztatok egy rossz döntést, mindketten. Van ilyen. Ő nem is akar hozzád kötődni.(Lehet, hogy a lelke mélyén tudja, hogy nem érdemes ebbe energiát fektetni..)Annak idején kimondtad az igent. Most is neked kell kimondanod, hogy tovább hogy legyen.
2012. jan. 26. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/42 A kérdező kommentje:
Így van, ez nem család. Tegnap próbáltam vele beszélni, hogy legyen tovább mert én így nem bírom...az az érzésem, hogy soha nem fogja kimondani, hogy meegvárja amíg én mondom ki...Lehet, hogy tényleg legjobb lesz elválni.
2012. jan. 26. 10:25
 20/42 anonim ***** válasza:
70%
Neki ez az igazi arca.A rozsaszin köd a kapcsolat elejen kilenditette belőle egy kicsit,de annyi,ez jobb mar nem lesz. Tippelhetek? Valami gaz van a gyerekkora körül.Milyen /volt a kapcsolata a szüleivel?
2012. jan. 26. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!