Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ez mennyire...

Szerintetek ez mennyire normális? Fél éve vagyunk házasok, és az esküvő után totál megváltozott a férjem. Semmi szeretetet nem kapok tőle, úgy élünk egymás mellett mint két idegen.

Figyelt kérdés
Már nagyon ki vagyok borulva, mert én nagyon szeretem, de úgy látom nem tart igényt rá, hogy kimutassam neki. PEdig nem ilyen volt. :(( Sok az anyagi gond, az exem is szemétkedik a gyerek miatt...szóval már a váláson gondolkodom...beszélni nem lehet vele, mert depressziós! Mi a legjobb megoldás??
2012. jan. 26. 07:53
1 2 3 4 5
 31/42 anonim ***** válasza:

Én sem igazán hiszek bennük,pedig én is jarok,de vegso esetben egy probat megér! Önmagatol szerintem majdnem hogy 0 az esélye hogy valtozni akarjon.

Ugyveszem eszre elhamarekodottan dontott,és zavarja a lányod...csak erre eddig nem jott rá...Nemertem amugy miert veri a mellet ha te is dolgozol...

2012. jan. 26. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/42 A kérdező kommentje:

Én is úgy vettem észre, hogy zavarja de talán még én is.

Elég rendesen beleadok a rezsibe és a kaját csak én állom, mondván, hogy ő nem sokat eszik itthon. Ő soha nem adott egy fillért se semmire. Vagy ha igen, akkor csak kölcsön.

2012. jan. 26. 11:39
 33/42 anonim ***** válasza:
Nem gondolom, hogy megváltozott. Ennyi idősen az emberek ilyen látványos gyorsasággal nem változnak, hanem ennyi ideig tartott nála a diplomácia. Tudod, egy ideig el lehet rejteni a sötétebbik oldalunkat, de az együttélés során rendre napvilágra kerül minden.Arról aki gáláns és figyelmes volt az udvarlás idején könnyen kiderül, hogy fukar és garasoskodó.A kérdés az, hogy együtt tudsz-e élni a nem éppen előnyös tulajdonságaival. Neked kell tudnod, hogy mennyi áldozatot vagy képes meghozni ezért a kapcsolatért. Nézd, ha ő annyit nem képes megtenni értetek, hogy néha a kislányod felügyeletét ellássa, sőt a törődésedet, gondoskodásodat sem igényli, és nem érezteti, hogy szüksége van rád, akkor te még elhúzhatod ezt egy kis ideig, de ebben a kapcsolatban fejlődésre ne számíts. Hozunk néha életünk során elhamarkodott döntéseket, de sosem késő korrigálni. Én mindig annak voltam (vagyok)a híve, hogy mindig menteni, ami menthető, meg, hogy amit együtt létrehoztatok ne hagyjátok veszni, de ebben a helyzetben nem látok olyat, amiért érdemes volna küzdeni.
2012. jan. 26. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/42 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm, rengeteget segítettetek!!!! Én sem látom semmi értelmét, hogy küzdjek, ugyanis nincs miért...
2012. jan. 26. 11:50
 35/42 uccu ***** válasza:

Szia. Húúhh így végigolvasva...Szóval depressziós, nem fogadja el a gyermekedet, folyton gépezik és külön kasszán vagytok. Míg jártatok, elfogadta a lányodat és nem gépezet ennyit? A környezete (a tesóin kívül), kollégái is csodálkoznak a viselkedésén?

Mi lenne, ha megmutatnád neki, hogy itt is segítséget próbáltál kérni, ha már úgyis a gép előtt ül. És akkor itt le is írnád neki, hogy mire is jutottál és mit érzel...Esetleg ő is leírhatná az ő érveit, ha megnyílna.

2012. jan. 26. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/42 A kérdező kommentje:

Elvileg, holnap fog vele beszélni valaki. Nagy a tét, az illető tudja.

Amikor dolgozik, akkor ezt az oldalát nem mutatja.

2012. jan. 26. 13:40
 37/42 anonim ***** válasza:
49%

A páros nem depis csak most jött rá hogy a családi élet áldozatokkal jár.

Nem tetszik nekik hogy több emberért is felelősséget kéne vállalni

de az már jó neki hogy veletek fenn tud tartani magáról egy idillikus képet

hogy ő igaz férfi akinek barátnője van akivel dúl a lamúr, hogy ő családapa és milyen hősies hogy más gyerekét neveli. Szívesen meg tartaná a látszatot de hogy ő megerőltesse magát arra nem is lenne képes, mielőbb hagyd el mert az első komoly problémánál megütne.

Mindig az ilyen csendes rendes emberek a legveszélyesebbek.

2012. jan. 26. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/42 A kérdező kommentje:

Ez is igaz, de sajnos tényleg depressziós is.

Tegnap mondtam neki, hogy el akarok válni és vissza adtam a gyűrűket is...

2012. jan. 27. 06:51
 39/42 anonim ***** válasza:
És erre, hogy reagált?
2012. febr. 4. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/42 A kérdező kommentje:
Nem vette komolyan. Azóta mindent megbeszéltünk és kibékültünk, nagyon szeretjük egymást. Nekem is és neki is kell sokat változnia, mindketten készek vagyunk ezt megtenni. Minden jó, ha jó a vége. :))
2012. febr. 27. 10:59
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!