Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van még rajtam kívül olyan...

Van még rajtam kívül olyan aki titkon várja, hogy megkérjék kezét?

Figyelt kérdés
Olyanokra gondolok akik már évek óta együtt vannak és netán már gyerek is van .
2012. jan. 30. 17:52
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
akkor linkelj be egy párat és elolvasgatom azokat
2012. jan. 30. 17:58
 2/11 anonim ***** válasza:

mi két éve vagyunk együtt,a babát nemsokára már tervezzük de esküvőt nem szeretne:(

már volt házas 10 évig gondolom azért...

2012. jan. 30. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
bár mondjuk tudom nem a papír számít de azért szépek az esküvők,lagzik:)
2012. jan. 30. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 tetris ***** válasza:
75%
Az a papír igenis számít. Mégpedig nekünk, nőknek. Ez a papír egyfajta elismerés, hogy felvállalnak minket hivatalosan is. És igenis a lánykérés, az esküvő a legszebb események közé tartoznak egy nő életében. Ha az a pasas annyira szeret, akkor miért is tagandá meg tőled ezt az örömet. (Bezzeg a szeretkezést, meg a meleg vacsorát nem akarja kihagyni!)
2012. jan. 30. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

6 éve vagyunk együtt,s nekem sem kérte meg a kezem,gyerek még nincs.

25/L(27/F)

2012. jan. 30. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 tetris ***** válasza:
Utolsó! Mostmár legfőbb ideje, hogy nyilatkozzon!
2012. jan. 30. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Nem értem, hogy miért nem lép sok férfi. Ha szerintük nem olyan nagydolog az esküvő akkor nem mindegy, hogy elveszik-e a nőt, mert én úgy gondolom, hogy ez sok nőt boldogabbá tenne.


Én imádom a párom, de így nem vagyunk 100%ban egymásé, így csak 99 % és az az 1% hiányzik még ami nálam azt a papírocska aláírását jelenti.

2012. jan. 30. 19:48
 8/11 anonim ***** válasza:
Kinek mi az igénye, mi 5 éve vagyunk együtt, de egyáltalán nem érdekel hogy valaha meg fog e kérni, ha igen örülök de ha nem akkor se lesz semmi.
2012. jan. 30. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Egyik sem kötelező. Nehogy már az legyen. És ha balul üt ki a dolog? Lehet menni válni mondhatom f@sza. Ne legyetek már megveszve. Elismerés persze. Egy szelet papír? Kitörölheted vele a hátsódat mint a legtöbb papírral! Az érzés ami össze köt nem egy szelet papír!
2012. jan. 31. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Mi 4,5 éve vagyunk együtt. Én idén végzek az egyetemmel, nyáron v. ősszel költözünk össze.

És nem titkon várom, Ő is tudja, hogy várom az eljegyzést:D


21-L

22-F

2012. jan. 31. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!