Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak én tartom furának hogy a...

Csak én tartom furának hogy a 23 éves húgom összejött egy 41 éves pasival?

Figyelt kérdés
Nem volt még neki barátja soha, de most összeismerkedett egy 41 éves férfival. Van már neki egy 18 éves fia (hát igen ez is érdekes, a fia korban közelebb van a tesómhoz). Amúgy a pasi nem néz ki olyan hűde idősnek (nyilván a 41 még nem öreg) amíg nem tudtam a korát 35 körülinek mondtam volna. Csak hát na, 10 évvel fiatalabb az apukánknál...
2012. febr. 3. 12:18
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
81%
Apa komplexus?
2012. febr. 3. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:

Nem hiszem.

Inkább arra gondolok hogy mivel 23 éves és még nem volt kapcsolata, "mindegy" neki. Csomószor tett már célzást arra az utóbbi időben, hogy milyen sok pasi tetszik neki, legyen az 18 vagy 40 éves.

2012. febr. 3. 12:24
 3/26 anonim ***** válasza:
72%
a mai világban ezen nem kell meglepődni, sőt, el is várjk, h ne lepődj meg, majd kiderül a hozzászólásokból. egyébként de, a lelkem mélyén én is furcsának tartom. nálunk a párom 23 éves húga jött össze egy szintén 41 éves pasival, aki ráadásul a gimis tanára volt. nekem bizarr, másrészről viszont tényleg az ő dolguk, senkinek nincs beleszólása két ember kapcsolatába. véleményünk azért lehet, de én nem hangoztatom :)
2012. febr. 3. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
11%
Csak te tartod nem normálisnak, ma már ez teljesen elfogadott hogy sok nő az apja korabeli férfival létesít kapcsolatot.
2012. febr. 3. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
5%
23 évesen már normális szerintem,egy 18 évesnél még furcsának tartanám,21 évesen nekem is inkább a 35 feletti pasik jönnek be.mert ők olyan komolyabbak
2012. febr. 3. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
81%
Ez csak az én saját véleményem nem Szentírás, de én is furcsállom az ilyen kapcsolatokat. EGy 41 éves pasi már az élet több olyan dolgán túlvan, ami még egy 23 éves előtt áll. Nem arra gondolok, hogy esetleg család és gyerekek, lehet, hogy ő is független, de a "lelki fejlődése" elvileg már előrébb kell, hogy tartson. Az idő mindenkinek múlik, még annak is, aki azt hiszi, hogy nem. Szerintem is arról van szó, hogy neki mindegy már, a pasinak pedig kapóra jön, hogy valakit ilyen könnyen megkap, nem beszélve arról, hogy egy 41 éves pasi egójának azért az már nagyon legyez, ha egy 23 évessel kezd. A pasi részéről nem hiszem, hogy olyan nagy őszinte érzelmekről lenne szó. Ha a tesód sem gondolja komolyan, csak egy kis tapasztalatszerzésnek, akkor nincs vele semmi baj, de tartós kapcsolat ebből nem lesz. Szerintem!!
2012. febr. 3. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
90%
Igen, komolyabbak, de ugyanakkor leragadtak valahol hiszen komolyan rájuk számítani nem lehet. Csak szórakozásnak jók, tapasztalatnak, semmi többnek.
2012. febr. 3. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
62%
Ja, most látom, fia van. Akkor pláne túl van már az élet egysmás dolgán. Nő, gyerek, válás stb. Szerintem ez a pasi egyébként az ártatlan nőt látja a tesódban, ami számára kihívás. Azért ha valakinek 23 évesen még nem volt pasija, azt a másik észreveszi, még ha nem is vallja be!
2012. febr. 3. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
35%

"ma már ez teljesen elfogadott hogy sok nő az apja korabeli férfival létesít kapcsolatot" - ez régebben még sokkal inkább elfogadott volt, sőt!


Egyébként pasija és nője válogatja. Nehéz erre csak számadatok alapján mit mondani, végül is 18 év van köztük, ez elég sok, de azért szerintem nem irreális. Szerintem ne izguljatok ezen túl sokat, elvégre a húgod felnőtt nő már, nem tini, nem kisgyerek, hogy félteni kelljen a ballonkabátos cukrosbácsiktól. ;)


Az a kérdés, hogy sikerül-e összehangolni az igényeiket minden tekintetben: a szerelem, szex, anyagiak, időbeosztás stb. terén. Ha igen, és mindkét fél részéről igazi érzelmekről van szó (szeretet, szerelem és tisztelet), akkor az életkoruk pusztán két adat. :)

2012. febr. 3. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
20%

"23 évesen már normális szerintem,egy 18 évesnél még furcsának tartanám,21 évesen nekem is inkább a 35 feletti pasik jönnek be.mert ők olyan komolyabbak" - meg mert van kocsi, lakás, lóvé. A kényelmes valagad fuvarozva van, étterembe hurcolásznak, és csók.


Annyi eszed már nincs, hogy megkérdezed magadtól: mennyire lehet komoly egy olyan 41 éves ember, akinek van közös témája egy 23 éves csitrivel? Vicc. :D

2012. febr. 3. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!