Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tehetnék? Kivel beszélhetn...

Mit tehetnék? Kivel beszélhetném meg? Hogyan? Pokol az életem?!

Figyelt kérdés
Pokol az életem egy része...apám elszórja a pénzt, anya beteg..tÖnkretszi apám az életem...voltunk már pszchiológusnál, mindent megprobáltunk, de anyuval rámegyünk..tudnátok segíteni?? tanácsot adni?? vagy bármit?? ide többet nem szeretnék írni, max privibe..elöre is köszi, 14 lány
2012. febr. 26. 22:53
 1/9 anonim ***** válasza:
Dobjátok ki apátokat, vagy költözzetek el.
2012. febr. 26. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

14 évesen te sokat nem tudsz tenni.Anyukád viszont igen.

Anyukád a saját pénzét na adja apádnak,azt ossza be ő.Ha követeli,mondja hogy nincsen.

Vagy el is tud válni apádtól.ha nem akar válni,akkor elköltözhetnétek valahová.Ha annyira pokol az élezed és anyád élete (elhiszem,hogy nehéz) akkor csak az a megoldás lehetséges,hogy elhagyja apádat.

2012. febr. 26. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Költözni nem lehet..a ház lenne az egyetlen örökségem, anyu nem akarja eladni, apa költöni nem fog...pénz...anyu hoz haza 100000 ft-ot, apa 70et, de abbol is 35 magára megy el...egy tutyimutyi segg..már elnézést, de utálat határán vagyok...úgyhogy nem tudom mit lehetne..szarkasztikus, undorító a stílusa, velünk szemben játssza a keménylegényt, de masok szemében ö a jófiú...
2012. febr. 26. 23:04
 4/9 anonim ***** válasza:
Szóval az örökséged fontosabb, mint anyukád egészsége? Szégyelld magad! Ha annyira rossz lenne, a szüleid elválnának. Apád maradhatna, kifizetné anyukádat, és ti máshová tudnátok költözni.
2012. febr. 26. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Na ácsi..nem kéne ilyet írni..nem tudod h mi történik, ne ítélkezz...hirdettük már a házat, nem veszik meg, apa nem fizetne..elinná az összes pénzt és kész...én vagyok az aki költözni akar...ök nem..apa a kényelem miatt, anya miattam...
2012. febr. 26. 23:20
 6/9 anonim ***** válasza:

Figyelj..

Majd lesz jobb is.

Őrizd meg a hidegvéred. És ne nyúlj tudatmódosítókhoz mert rámész. Ezek szerint t vagy a családba a leg tisztább gondolkodású. Ezt tartsd szem előtt.

Ha azt mondod apád ennyire kezelhetetlen akkor ne haragudj de csak egy megoldás marad. Azt mondják az erőszak nem megoldás. De sajnos van hogy az :(

2012. febr. 27. 04:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Hát nem is tudom, tény hogy a mai világban a házakat nem veszik,de szüleim válnak apám a nyaralónkbna él és boldogok vagyunk,mert nincs elnyomás:)próbálkozzatok csak mindenkhol ahol csak tudtok anyám is évekig gyártotta a kifogásokat mert félt. NÁlatok is ez van anyukád fél a jövőtől, hogy miként lesz,de amiben most van az sem jobb finoman de kezd el megosztani vele azt amit te gondolsz és egy kis idő múlva lesz bátorsága nekivágni, amúgy ha ő kezdeményezi a válást akkor ő lesz a felperes tehát minden tőle függ(pl ha apád nem jelenik meg akkor nélküle is lefolyik a tárgyalás).
2012. febr. 27. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Anyukádnak kéne határozottnak lenni, kár hogy nem az. Anyukád kezébe van a döntés, mivel te még kiskorú vagy. Jól meg kéne verni mint a lovat, ismerem a fajtáját. Nem ismersz pár kemény legényt? Egyik sötét éjjel mikor hazafelé ballag véletlenül baleset éri. noooooo nemnagyon épphogy csak megjegyezze...
2012. febr. 27. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
óhh hát igen...én biztos nem tudok és nem is mernék ráküldeni senkit...bár ismerősök, rokonok ajánlották már fel...
2012. febr. 27. 13:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!