Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon nagyon ciki helyzet ez?

Nagyon nagyon ciki helyzet ez?

Figyelt kérdés

Nagy volt a zaj körülöttem és nem értettem hogy melyik cégtől hívtak be állásinterjúra. Hogy viselkedjek holnap?

Szakmailag nagyjából azonos állásokra jelentkeztem... De nagyon félek :S


2012. márc. 1. 13:10
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

Nem, mert nem profi. És ha ezt sem tudod elintézni, akkor hogy várhatod el, hogy felelősségteljes és önálló munkát adjanak?


Ha közvetítőn keresztül szóltak, akkor hívd vissza hogy pontosíts, ha már a cég keresett, akkor csak adtak egy nevet, akit holnap keress. Azon az infon elindlhatsz.

2012. márc. 1. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:

"Csak tudod, hova küldted el az önéletrajzaidat. Ennek alapján nem tudod megkeresni, mégis ki lehet abban az irodaházban?"


Ha közvetítőhöz van bejelentkezve, akkor nem tudhatja. Nekem is volt, hogy hívtak, ehhez a céghez ekkorra kell menni.

2012. márc. 1. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
Ha közvetítő intézi, akkor közvetítőhöz küldte az önéletrajzot. Ekkor nem a munkaadó interjúztat első körben, hanem a közvetítő. Tehát, ahogy mondtam: ha tudja hova küldte el az önéletrajzát, akkor ki kell tudnia deríteni :))) Ha nem, akkor ne is menjen, mert úgyis mindegy:DDD
2012. márc. 1. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:
Nem közvetítőhöz küldtem be. Tudni tudom hogy hová adtam le az önéletrajzaimat, csak hogy két cég is számításba jöhet :S
2012. márc. 1. 14:40
 15/20 anonim ***** válasza:
-.- akkor majd ott kiderül. mit kell ezen görcsölni?
2012. márc. 1. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Eszedbe ne jusson emiatt nem elmenni az interjúra.

Velem számtalanszor előfordult az, hogy pl. nem értettem a cégnevet, mivel valami flancos angol neve volt én meg nem tudok angolul. :)

De a címet leírtam és elmentem szépen, magabiztosan, ahogy kell. Az interjún úgyis mindent megbeszéltek, amit csak kell...és ott mondhatsz nemet is, ha egy nem tetsző cég nem tetsző állására rángattak be.

2012. márc. 1. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Azt nyilván tudod, hogy hányadik emelet, ajtó és azt is, hogy milyen munka. Így nem lehet bakot lőni...NYUGI! :)
2012. márc. 1. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:
Okés, köszike :))
2012. márc. 1. 20:17
 19/20 anonim ***** válasza:
de ha felhívod ugyanazt a számot, nem mutatkoznak be? akkor kiderülne :D
2012. márc. 2. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:
Kiderült hogy semmi közük ahhoz a céghez amihez jelentkeztem, egy bróker cég hívott be (ezért is nem volt ismerős a környék sem), hálózatot kellett volna építenem.
2012. márc. 2. 10:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!