Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Rossz kapcsolatban élek. Hogy...

Rossz kapcsolatban élek. Hogy tudnék kilépni belőle?

Figyelt kérdés

Korábbi "egyedül vagy rossz kapcsolatban" kérdéssel kapcsolatban jutott eszembe az én kérdésem?

Nos és tisztában vagyok vele és osztom is azt a nézetet, hogy jobb egyedül, mint egy rossz kapcsolatban.

Mégis egy rossz kapcsolatban vagyok, mert szeretem és akárhányszor úgy érzem betelt a pohár szakítok visszakönyörgi magát, ígér fűt-fát. Utolsó utáni lehetőséget, hogy betudja bizonyítani mennyire szeret. Persze mindig megkapja a lehetőségét (habár az eszem őrülten tiltakozik ellene) és csak folytatódik az ördögi kör. És tudom, hogy semmi értelme vele maradnom, nincs jövőnk együtt, nem vele szeretném leélni az életem.

De mégis vele maradok, csupán csak azért mert szeretem, akaratom és józan ítélőképességem ellenére....

Ilyenkor mi a teendő?


2012. márc. 10. 21:42
 1/8 anonim ***** válasza:
Vegyél erőt magadon. Ezt más nem fogja megoldani helyetted.
2012. márc. 10. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Na ez engem is érdekelne
2012. márc. 10. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Te nem őt szereted, hanem valakit, amilyennek őt szeretnéd látni. De ő nem olyan. Mikor ezt belátod, és elfogadod, hogy nem tudod őt megváltoztatni, akkor egy pillanat alatt véget tudsz vetni a kapcsolatnak. Vagy örök reménykedésben és csalódásokban éled le az életedet.
2012. márc. 10. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Kívülről nézve egyszerű, használd minél többet ezt a szót: nem. De ha meg jól esik neked szenvedni... Akkor folytasd csak.
2012. márc. 10. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Megvonási kúra.

Töröld a számát, a netről, kerüld a közös helyeket, a közös haverokat. 2 hónapig teljes megvonás addig ismerkedj új helyeken, érezni fogod mennyivel izgibb az új élmény mint azt várni mikor szúr ki veled megint.

2012. márc. 10. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy?

Nem érzed úgy hogy rámegy a fiatalságod?

2012. márc. 11. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
amint kimondod, hogy vége és pl külön költöztök meg fogsz könnyebbülni és nem fogsz ezen agonizálni hidd el...csak az első nagy lépés nehéz
2012. márc. 11. 03:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Pevi válasza:
Szerintem Te kapcsolatfüggő vagy. A kapcsolatfüggő nem mer lépni, nehogy egyedül maradjon. Inkább vállalja, hogy rossz az egész, azt hiszi, hogy szereti a párját - pedig nem érdemli meg. Ez már csak megszokás. Az is tud fájni, ha elmúlik a nagy érzés. Ha nem akarsz rápazarolni még "x" évet, és biztosan tudod, hogy ennek semmi jó vége nem lesz, lépned kell! Nem Te leszel az első. Nekem sikerült és azóta sokkal jobb!
2012. márc. 13. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!