Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyám engem hibáztat, amiért...

Anyám engem hibáztat, amiért rossz a házassága és apám folyton iszik. Hogy éljem túl?

Figyelt kérdés
Magyarul:mindenről én tehetek szerinte.Hogy bírjam ki,hogy ne húzzon le?

2012. márc. 28. 22:08
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Túl kevés az info
2012. márc. 28. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
kevés,de korrekt,mi kell még?:)
2012. márc. 28. 22:14
 3/14 A kérdező kommentje:
Anyámat szeretem,de féltem,mert ki van borulva.Apámat viszont utálom.Nem hajlandóak elválni,sajnos.De én már nem is akarom őket szétszedni,én csak túl szeretném élni ezt az időszakot,amég a saját lábamra nem tudok állni.Nagykorú vagyok.
2012. márc. 28. 22:15
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
De miért téged okol anyád? Apád nyilván nem miattad iszik, pedig gondolom a házasságuk tönkremenésében ez az ok szerepel az első 10 között.
2012. márc. 28. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Nincs rokonod, nagymamád, ilyesmi, akihez mehetnél? Úgy látszik, anyukád épp olyan egyedül van, mint te. Ezért hibáztat téged. Mert hát kit hibáztasson? Nincs kihez szólni neki, valószínüleg. Az is lehet, hogy ha el is válnak, nem tudnak külön menni, mert nincs hol lakni. Jó lenne, ha anyukáddal megértően beszélgetnétek, vígasztalnátok egymást. Sajnos, az alkoholtól megszabadulni nagyon nehéz. Akit ismerek, annak azért sikerült, mert Isten belépett az életébe. Beiratkozott egy "kisegyházba", azóta Istennel van, nem iszik, jó ember lett.
2012. márc. 28. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
55%
Másra mutogat ujjal. Elég valószínű, hogy miatta iszik édesapád! Csak neki jobban esik a gyermekére fogni, ez mindent elárul róla.
2012. márc. 28. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
76%

Hát közöld anyáddal, hogy ha végiggondolja, mégis miért te volnál az oka?

Nem a te ujjadra húzott gyűrűt anno az apád!



Egyébként meg az iváshoz nem kell ok!

Aki akar az iszik, aki meg nem akar az nem iszik!


Ez ilyen egyszerű!


Ezt úgyhívják, hogy szenvedélybetegség!


Valamiylen szinten monomániával kezdődött.



Valaki nem inni kezd, hanem írni,

belőlük lesznek az elfuserált írók.


De, ha ez tehetséggel is párosul, akkor bestseller írók!

2012. márc. 28. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Anyukád elég fura asszony lehet(ne haragudj meg érte)de miért a gyereke a hibás,mert a férje iszik,és rossz a házassága?Miért nem magában,illetve apád alkoholizálásában keresi az okot?Mi köze van egy gyereknek ehhez?Nem is értem.
2012. márc. 28. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Én sem értem.Anyám tényleg egyedül van,nem rossz ember,csak ki van készülve.Én próbálok támasz lenni,de egyszer már nálam is elszakad a cérna,nem tudok a végtelenségig erős lenni.Igazság szerint jót tenne,ha elköltöznék,mindig is jobban éreztem magam máshol.De nem tudok elköltözni sehova sajnos.
2012. márc. 28. 22:44
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Kérdezd meg tőle, hogy akkor miért szült meg!
2012. márc. 28. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!