Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Maradi vagyok, ha ragaszkodom...

Maradi vagyok, ha ragaszkodom ahhoz, hogy gyerek csak házasság után szülessen?

Figyelt kérdés
Ti mit gondoltok erről, nektek mennyire fontos gyerekvállalás esetében a házasság?
2012. ápr. 6. 15:31
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
83%
Hát az én szüleim nem voltak házasok, csak pár éve jártak és úgy születtem, de szétmentek. Viszont barátom szülei házasok voltak és ő úgy született, mégis elváltak. Ez szerintem teljesen mindegy, csak mondjuk egy házasságban meggátolhatja a pasit, hogy lelépjen, hogy picit több a korlát.
2012. ápr. 6. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
69%
Nekem nem. De ez pont olyan dolog amit mindenkinek magának kell eldöntenie.
2012. ápr. 6. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
60%
Nekem is fontos. Ettől még nem lesz senki maradi.
2012. ápr. 6. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim válasza:
27%
Nem vagy maradi,jobb érzésű emberek igy gondolkodnak.
2012. ápr. 6. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
76%
Ez még nem maradiság, mondjuk úgy, hogy hagyománytisztelő vagy. De ha korábban születik, azt sem szabad elítélni manapság. :)
2012. ápr. 6. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
74%

4.

Én jóérzésű ember vagyok képzeld, akkor szültem amikor mindent megtudtam adni a picinek, egy normális kapcsolatban. Nekem a házasság nem fontos, de amit felsoroltam igen. Kérdező, nem vagy maradi, csak neked fontos.

2012. ápr. 6. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
58%
Ma ez talán már maradiság.Én senkit nem fogok elvenni,attól gyerekem még lehet egyszer.
2012. ápr. 6. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
60%

Nekem is fontos hogy házasságba szülessen majd a gyerekünk.

Mi ezt az elején (pár hónap után) tisztáztuk is,hogy ki mit gondol erről.szerencsére párom is ugyanezen véleményen van.

2012. ápr. 6. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
62%
Nekem nem fontos,páromnak sem az.Így is szeretjük egymást és a gyerekünket is!
2012. ápr. 6. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
83%
Nekem az fontos, hogy hasonló körülményű férfi legyen az apuka.A házasság nem feltétlenül szükséges!Elég ha azonos a családi hátterünk,a világnézetünk,a gondolkodásmódunk,érdeklődési körünk,a céljaink,szeretjük egymást és iszonyatos kémia van köztünk.
2012. ápr. 6. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!