Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ez megalázó...

Szerintetek ez megalázó helyzetben hozott engem és könyörgésnek tűnt a dolog?

Figyelt kérdés

Igen megint én vagyok a virágküldős vissza hóditó..

Szóval igen küldtem egy virágot az ex bartánőmnek 5 hét után,amivel semmi hátsó szándékom nem volt feléje és nem megvásárolni szerettem volna vele,csupán egy gesztus volt tőle,attól tartok hogy ő ezt egy erő teljes nyomulásnak vette,és ugy mint írtam egy nem túl kedves levelet írt nekem vissza,ami tele volt hazugságokkal..a kérdésem az lenne hogy szerintetek ezzel megalázó és könyörgős helyzetbe tüntetett fel engem vagy úgy még is vajon mire vélhette ezt a virágot ha ilyen módon reagált rá?


2012. ápr. 8. 12:10
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Szóval mi játszódhatott le a fejében amikor kap egy szép nagy csokor virágot és így reagál?
2012. ápr. 8. 12:12
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Az, hogy vissza akartad hódítani őt. Minden nőnek ez jutna eszébe, ha az exétől kapna virágot.


Nem gondolom, hogy megalázó és az sem, hogy könyörgés.

2012. ápr. 8. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Túl sokat agonizálsz ezen a kérdésen,ő meg szerintem fele ennyit sem.Ne jelentkezz nála,ha akar valamit majd szól,bár ezt kétlem.Semmire nem gondolt a virággal kapcsolatban:megkapta,szép gesztus,és ennyi.
2012. ápr. 8. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Ha nem volt semmi közeledési szándékod, miért tetted? 5 hét után már nincs semmi gesztus értéke. Ezt a legtöbben úgy reagálták volna le, mert feltételezi a hátsó szándékot.
2012. ápr. 8. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

ma 12:20


Nem tudom én sem,tényleg egy keves gesztus volt,talán kicsit bocsánat kérő jellegű is,bár a szakítás nem olyan miatt történt..úgy érzem el.basztam de nagyon,igen akarok tőle valamit még mindig,de nem így akartam ebben a formában és szerettem volna esetlg újból az ismerkedési fázisba billenteni a kapcsolatot hogy esetleg tiszta és új lappal kezdjünk..talán úgy neki is ment volna,kicsit ő is meg én is változtunk volna.

2012. ápr. 8. 12:25
 6/14 A kérdező kommentje:
szerintetek meg írjam neki hogy semmi hátsó szándékom nem volt vele csupán egy gesztus volt részemről és örömszerzés lett volna a célja?igazából azért is küldtem mert hogy érezze azt hogy még nem felejtettem el...
2012. ápr. 8. 12:27
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

szerintem hagyd a francba...


ismerkedős fázis? hát nem a Men in Black-ben élünk, h elsütjük a villantót és mindenki mindent elfelejt.

2012. ápr. 8. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem kellett volna az a virág. 5 hét sok idő, az is lehet talált már mást, ha így van, akkor gondold el,hogy nem esett neki jól, hogy az ex zaklatja.

Szerintem nem kell semmilyen levél, hagyd Őt békén, mert zaklatásnak fogja venni.

Ha szakítottatok és Ő nem akar már tényleg semmit, hagyd...

Biztos meg volt az oka a szakításnak...Én sem venném jó néven ha zaklatnának tovább, csokrokkal, levelekkel... Még ha kedves gesztus, akkor sem biztos, hogy egy nőben ez játszódik le hírtelen

2012. ápr. 8. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Nincs senkije azt tudom..ebben biztos vagyok.
2012. ápr. 8. 12:36
 10/14 A kérdező kommentje:

ma 12:35


Igen lehet hogy igazad van és ezzel csak magamat aláznám tovább..majd ha akar akkor jelentkezik,én meg tettem minden tőlem telhetőt.

2012. ápr. 8. 12:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!