Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tavaly volt a gyermekelhelyezé...

Tavaly volt a gyermekelhelyezési perünk, nálam maradt a kislány, én vagyok az anyuka. A volt élettársam azt mondta, hogy jövőre újraindítja a gyermekelhelyezést. Hogy fog ez zajlani? Olyan lesz, mint az első?

Figyelt kérdés

#gyermekelhyezés
2012. ápr. 12. 12:34
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem tudom, az első milyen volt, de a bíróság azt fogja vizsgálni, hogy az elhelyezés óta eltelt időben történt -e olyan lényeges változás, ami indokolná a gyermekek elhelyezésének megváltoztatását. Tehát lesz gondolom környezettanulmány, esetleg az iskolában, óvodában érdeklődnek, talán pszichológiai szakértői vizsgálat. Csak nagyon nyomós indokkal szakítják ki a gyermekeket a megszokott környezetükből. Ha rendezett körülmények között éltek, ne aggódj.
2012. ápr. 12. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Ildinyo77 válasza:
En ugy tudom,ket ev mulva adhatja csak be ujra.Hat ez is szep tole,h ilyenekkel riogat,hisz ki szeret birosagra jarni....Ha nincs nyomos ok,vagy nagy valtozas,akkor ujra elutasitjak.Nyomos ok lehet,ha pl anyuka azota nagy beteg es nem tudja ellatni a gyermeket.Tehat mindenfele kis dolgokkal o se vagdalozhat....
2012. ápr. 13. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!