Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hosszú távon mennyire lehet...

Hosszú távon mennyire lehet számítani egy állandóan depressziós, önmagát sajnáló férfire?

Figyelt kérdés
Az önsajnálat olyan mérvű, hogy csak magával foglalkozik. Állandóan testi tüneteket produkál pl napokig tartó hasmenés, szédülés. (a doki semmilyen szervi bajt nem talált, azt mondta idegi alapon van ez) Semmivel nem lehet felvidítani, állandóan rosszul van, pszichológushoz meg nem akar elmenni. Olyan mintha csakis saját magával lenne elfoglalva. Ha kicsit fáj a hasa, akkor már ki sem mozdul napokig a lakásból. Nem élek vele, távol vagyunk egymástól, de kezdem már unni hogy folyton magával van elfoglalva. Azon gondolkodom hogy hagyom én ezt az egészet.
2012. ápr. 16. 20:32
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
egyetértek. aki nem akar meggyogyulni azzal nem tudsz mit csinálni.ha sajnálni akarja önmagát tegye. ha meg akar halni tegye. de te ebben ne vegyél részt, mert magadat fogod tönkretenni.nem érdemes ilyen emberért küzdeni. lehet szemétség de tapasztalat. majdnem tönkretettem magam hasonloért és kösz többet nem.
2012. ápr. 16. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Nem lehet rá számítani, tényleg nem. Ahogy te is megfigyelted, csak magával van elfoglalva, ne kínozd magad. Egy ilyen ember nem tud adni, csak sajnáltatni magát, beteg lenni stb. Javaslom a szakítást.
2012. ápr. 16. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
tökéletesen egyetértek az előzővel.
2012. ápr. 16. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
nekem is volt egy ilyen típusú pasim, nagyon ki voltam tőle, pár év után ott is hagytam, mert nagyon gáz volt... (nem zolinak hívják véletlenül a pasit) :D
2012. ápr. 16. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
kérdőjel lemaradt, bocsi
2012. ápr. 16. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Semennyire nem lehet rá számítani.Családot tervezni meg pláne nem, hacsak nem szeretnéd egy felnőtt korú kisgyerekkel tölteni az életedet.
2012. ápr. 16. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Nem, nem Zolinak hívják :-) Már ott tart a dolog, hogy ahhoz is gyenge vagy lusta(?) hogy lemenjen és feltöltse a telóját. Ezért kb 4 napja csak én hívom őt. Persze az első kérdésem: hogy vagy, jobban vagy? Szégyenlem, de bevallom hogy már nagyon unom ezt!
2012. ápr. 16. 21:15
 8/15 anonim ***** válasza:
nem kell szégyellni.akkor teszel jot magaddal ha otthagyod.sokan sajnálatbol vele maradnának és idegileg kikészülnek meg lelkileg is. megérné?
2012. ápr. 16. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Ja és ugye amióta így van, nem kedveskedik, azt sem mondja hogy hiányzom. Úgy volt hogy tegnap leutazik hozzám, de csütörtök óta megint hasmenése van (az kb kéthetente van neki) meg szédül stb, így én mondtam hogy napoljuk el a találkozást, mert az a legfontosabb hogy rendbe jöjjön. Azt sem mondta hogy köszöni hogy megértem, de még azt sem hogy sajnálja... Egyedül magát sajnálja, hogy naponta hányszor jár wc-re a hasmenés miatt, meg hogy remeg, fázik stb. Unom már ezt.
2012. ápr. 16. 21:20
 10/15 anonim ***** válasza:
Sajnos ez tette tönkre a házasságomat. Mindig az önsajnáltatás, ha tüdőgyulladásom volt ő fejfájást kapott amitől haldokolni kezdett aztán még én ápoltam őt. Folyton magával volt elfoglalva, sosem kérdezte, hogy velem mi van. Nem voltak barátai, ami miatt már nekem sem lehettek. A lakásból ki sem mozdult, csak a gép előtt ült. Pszichológushoz akkor volt hajlandó menni ha én is, aztán nem szedte rendesen a gyógyszereit. A végén szörnyen magányosnak éreztem magam mellette és nemhogy én húztam volna kifelé a gödörből, ő rántott magával engem. Elváltunk.
2012. ápr. 16. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!