Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti mire gondolnátok, ha a...

Ti mire gondolnátok, ha a párotok telefonja ki lenne kapcsolva egész este? Külön lakik

Figyelt kérdés

Tulajdonképpen nem az én páromról van szó, hanem anyuéról.

Külön laknak még, este mindig írnak egymásnak sms-t, most kb este 8 óta nem elérhető, sms-re ezáltal nem is reagál. Persze anyu egyből rosszra gondol... de szerintem túl reagálja a dolgot.


Ti egyből a megcsalásra gondolnátok?



2012. ápr. 19. 22:08
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem.Akarmi lehet.
2012. ápr. 19. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet, hogy nem vette észre, és lemerült? Vagy rosszul lett, és azért nem írt SMS-t?
2012. ápr. 19. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
83%
Ez az egyből kombinálás a nők hülyesége.
2012. ápr. 19. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

De, lehet hogy lemerült.

Csak ilyenkor mindig írnak egymásnak, max este 9-kor már jön tőle az sms. Ha tudja, hogy mostanság fognak beszélgetni, akkor nyílván megnézi a mobilját és ír, és nem fekszik le úgy, hogy nem is beszélgettek.

2012. ápr. 19. 22:17
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
lemerült a telefon, kikapcsolta és alszik, elromlott neki....
2012. ápr. 19. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Ha nem volt előzmény (pl összeveszés), akkor felesleges kombinálni. Annyi minden lehet! Elképzelhető, hogy fárasztó napja volt, és korán elaludt, közben nem vette észre, hogy lemerült.
2012. ápr. 19. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha SMS-ben beszélgetnek, mi gátja van, hogy a "megcsalás közben" írjon smst? Szerintem túl triviális, hogy kikapcsolja azért, mert épp megcsalja... Szóval szerintem mounikásan ráreagál.
2012. ápr. 19. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Szerintem is felesleges agyalni. Nekem az első, ami beugrott, hogy mi van, ha rossz napja volt, szar a kedve, és nincs hangulata beszélgetni. Van ilyen.
2012. ápr. 19. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Nem, megbízom a páromban. Egy kikapcsolt telefon lehet bármi.


Legyegyszerűbb, hogy lemerült, elfelejtette feltölteni.

2012. ápr. 19. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Jaj nem kell rögtön a legrosszabbra gondolni. Én pl. egyszer mikor elkaptam a hányós vírust, egész éjszaka a nappaliban voltam és hánytam, a telefon meg fent a szobámban. Párom meg kiverte a hisztit, hogy legalább egy sms-t dobhattam volna, persze járni se tudtam...
2012. ápr. 19. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!