Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Ha iszik az apám.

Mit tegyek? Ha iszik az apám.

Figyelt kérdés
Apám mostanában egyre gyakrabban iszik és balhézik itthon... h tudnám megakadályozni ezt?vagy mit tehetek ez ellen?

2012. ápr. 23. 20:08
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Pont ma írtam ki egy hasonló kérdést, tehát egycipőbe járunk. Nincs rá megoldás, várd meg amíg nagykorú leszel majd költözz el. Esetleg valahogy nem tudod leszoktatni az alkoholról?
2012. ápr. 23. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
6%
kiöntöd a piát, vagy pár szem xanaxot raksz bele.
2012. ápr. 23. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Az én apukám is iszik.

Régen egy jóképű, vicces és hihetetlen okos ember volt. Büszke voltam rá, ő volt a példaképem.

DE az utóbbi 1-2 évben, elkezdett cigizni, inni, csalni anyát. Már önmaga árnyékára sem hasonlit.

Bár nem panaszkodhatom, soha nem volt agressziv, nem csinált semmi rosszat, de fáj őt igy látnom.

Én pár évvel ezelőtt,amikor súlyosbodott a dolog, leültettem és megpróbáltam neki elmagyarázni, hogy amit tesz, az már nem normális. 2 hétig nem beszélt velem, de 3 évig nem nyúlt cigihez és piához. Aztán jöttek a gondok a munkahelyén és megint ott tart, ahol régen. Most is szólni akartam, de anyu állandóan védi, közénk áll és nem engedi, h beszéljek vele. Inkább eltávolodott tőlem, minthogy együtt összefogtunk volna és támogattuk volna aput a "felépülésben". Már részben elköltöztem otthonról, igy nem mondhathatom, h túl sok beleszólásom van a családi életbe (emigy se lenne), de nagyon fáj őt igy látni.

2012. ápr. 23. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Menekülj.
2012. ápr. 23. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ezt te nem tudod megakadályozni.

Ha lesz saját kereseted akkor költözz el otthonról és hagyd magára.

2012. máj. 3. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!