Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Ha egy udvarban lakunk anyukám...

Ha egy udvarban lakunk anyukámékkal lehet gond konfliktus?

Figyelt kérdés

Véleményem szerint hogy inkább a fiús anyáknak szokott gond lenni a mennyükkel szóval rám nem hiszem hogy érvényes lenne, esetleg anyáéknak lehetne gondja párommal, de mivel dolgos rendes fickó imádják!

Szóval szerintem felesleges albérletbe mennünk ha itthon a külön bejáratú házat megcsináljuk!Véleményekre vagyok kíváncsi!


2012. ápr. 23. 20:43
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
NEHOGY!!!!!!!!!!
2012. ápr. 23. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Sokan élnek így,és konfliktus nélkül.
2012. ápr. 23. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
90%
Anyósfüggő.Az enyémmel nem lehet normálisan együtt élni, mert a nyakamba lóg egész nap,és mindenbe beleköt.És az egy dolog,hogy veled hogy viselkedik az anyád, meg egy másik hoy a pároddal milyen.
2012. ápr. 23. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
57%

Teljesen emberfüggő...Az édesanyám és én a nagyszüleimmel élünk egy udvarban, viszont teljesen külön házban.

Most jutottam el odáig(anyagilag),hogy végre mehetünk albérletbe,mert elviselhetetlenek,nem lehet velük élni.Minden kis apróságba képesek belekötni....

Szóval,ha választhatsz szerintem inkább a nyugodt életet válaszd,egy külön kis lakásban...

2012. ápr. 23. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 étoile et lune válasza:
57%
Szerintem is rossz, ha egy felnőtt és egy idős generáció együtt él (tehát szülők és felnőtt gyerekük). Én 20 vagyok, a házunkban két különbejáratú lakás van, de nagyanyám egyszer csak gondolt egyet, azóta nálunk lakik. Azelőtt is állandóan nálunk ült, ráadásul nagyapám se könynen elviselhető. Rohadt sokat veszekszünk, ha lenne pénzünk, háromfelé költöznénk. Most még friss felnőttek vagytok Te és a párod, de ki tudja, milyenek lesznek a szüleid 15-20 év múlva. Mondjuk a nagyszüleim alapból rossz természetűek, mindig is azok voltak, és egyre rosszabbak.
2012. ápr. 23. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
57%
Emberfüggő. Nem csak a fiús anyákkal van gond, hanem lehet a lányos anyákkal is, a menyekkel és a vőkkel is probléma. Ezt nem lehet így behatárolni. Neked kell ismerned a szüleidet és a párodat, aszerint dönts. Nekem volt egy barátnőm, aki a szülei házából alakított ki egy kis lakrészt magának és a családjának (férj, 2 gyerek, mondjuk akkor még egy gyerek volt), de a férjét ki lehetett volna a világból kergetni. Az anyós is és az após is rossz természetű, mindenbe beleütötték az orrukat. Alig bírták kivárni, hogy elköltözzenek végre.
2012. ápr. 24. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!