Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 21 éves vagyok,9 évet nagy...

21 éves vagyok,9 évet nagy korkülönbségnek tartotok, ha a férfi már családot szeretne 2 éven belül?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 29. 19:23
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
68%
De igy szeretné, hogy két éven belül? Mi hajtja ennyire, az anyja?
2012. ápr. 29. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
77%
Nem feltétlenül baj a nagy korkülönbség. Ha te is szeretnél családot két éven belül, és nem zavar, hogy párod némileg idősebb nálad, akkor nincs semmi baj.
2012. ápr. 29. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
93%
Ez rajtad áll. Azon,hogy szeretnéd e ilyen fiatalon minden idődet és energiádat a gyerekekre,házasságra eltölteni. Ha igen és készen állsz erre,akkor semmi akadálya és egyáltalán nem sok a 9év. Ha nem állsz készen a családalapításra, akkor bármilyen nehéz is, de felejtsd el a férfit.
2012. ápr. 29. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
70%

Alapvetően nem sok a 9 év, és az sem kifogásolható, ha 23 évesen családot alapít egy nő.


A kérdés az, hogy TE akarsz-e családot, NEKED megvan-e a háttered hozzá (nemcsak anyagi értelemben), jár-e már ott az életed, hogy gyerekvállalás.


Ezeket muszáj tisztázni, a gyerekvállalás nem játék, hanem komoly felelősség, és muszáj, hogy mindkét fél 100%-osan készen álljon rá.


Én 22 vagyok, és el sem tudnám képzelni még a családalapítást. A párom 32 éves, szerencsére még ő sem áll készen rá.


De sokan már 20 évesen boldog családanyák, ez annyira egyénfüggő. Te mit gondolsz erről?

2012. ápr. 29. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Nekem sok lenne a 9 év,de ez én vagyok.Ha te jól érzed magad vele,akkor miért ne lehetne családot alapítani?
2012. ápr. 29. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
56%

19:30

Te most tulajdonképpen miről beszélsz, a csákó 2 év múlva 32 lesz, mikor akarjon gyereket 50 évesen?

Egyébként 23 évesen már nincs korán, de ezt neked kell tudnod.

2012. ápr. 29. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

Eddig nagy zűrzavar volt a szerelmi életem, most boldog vagyok, hogy rátaláltam a páromra, mindent megtennék kettőnkért. Vágyom arra, hogy elköteleződjek, minden nap magam mellett tudjam.

Egyre jobban érdekelnek a gyerekek is, eljátszok a gondolattal milyen lenne egy család.

2 év múlva én késznek érezném magam erre érzelmileg.

1 éve dolgozom is már, meglenne hozzá a munkaviszonyom, addig tudnánk tartalékolni is.


A 2 éven belüli családtervezés azért meghatározó, mert a párom se lesz fiatalabb, 2 év múlva is már eléggé benne lesz a korban, nem hogy később, ő pedig nem akar idős apuka lenni és vágyik egy kis családra.

2012. ápr. 29. 19:42
 8/16 anonim ***** válasza:
71%

Az utolsó kommentedből látszik, hogy minden rendben és erre vágysz! Legyetek nagyon boldogok! :)

23N

2012. ápr. 29. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :)
2012. ápr. 29. 19:52
 10/16 anonim ***** válasza:
Mondd meg neki, várja ki, míg készen állsz rá. Van ideje rá bőven, mivel ennyi idősen is gyerektelen a férfiak nagy része.
2012. ápr. 30. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!