Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Albán férfi magyar nő szerelme...

Albán férfi magyar nő szerelme működhet?

Figyelt kérdés
2hónapja megismerkedtem egy 23éves albán fiúval. 2nap után szerelmesek voltunk egymásba. Én 20éves vagyok jelenleg. 15hónapja él Magyarországon,rengeteget dolgozik,péksége van. Sajnos elég sokat veszekszünk,más kultúrából származik. Hozzáteszem,hogy nagyon megértő velem. Egyetlen dolgot tudok a kapcsolatunkkal kapcsolatban, hogy tiszta szívből szeretem. Több kérdésem is lenne. Működhet e a szerelmünk? Mit kell tudni a szokásaikról? Hogyan bánnak a nőkkel? Van esélyünk arra, hogy akár egy életen át együtt legyünk? Olvastam,hogy van valamilyen étkezi szokásuk. Az mi pontosan? Röviden,mindent szeretnék tudni. Ő kosovói pontosan. Az lenne a kérésem,hogy csak olyan írjon akinek vannak tapasztalatai,vagy ismerősének vannak tapasztalati.
2012. ápr. 26. 22:34
1 2 3 4 5 6 7
 1/66 anonim ***** válasza:
100%
Miért ne működne?
2012. ápr. 26. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/66 anonim ***** válasza:
100%
2012. ápr. 26. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/66 anonim ***** válasza:
100%

Szia melyik albán pékség?:P itt is van egy a közelemben csak amiatt kérdezem.

Egyébként, ha szereted, akkor ezeket mind vele kell megbeszélned ! Kérdezz mindenre rá konkrétan, csak így ismerhetitek meg egymást. És bocs, hogy én nem tapasztalatból írok...

Nekem is külföldi barátom van, ha valamit nem értek, megkérdezem mit miért és hogyan, ő elmagyarázza és kész.

Hogy élhettek e egy életen át? persze, ha úgy alakul, semmivel se kisebb az esélye, mint akármelyik másik pasinak !

2012. ápr. 27. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/66 anonim ***** válasza:
91%
Én éltem pár évet Londonban, és sok mindent láttam... Általánosságban az a tapasztalatom, hogy ha más nemzetiségűek a párok tagjai, akkor egy európaiakból álló kapcsolat jóval tartósabb és kiegyensúlyozottabb, mint egy európai és egy közel-keleti vagy távol-keleti kapcsolata. Ráadásul a szexualitásról és a fogamzásgátlásról is meglepő elméleteik lehetnek. Ha te úgy érzed, hogy ez a kapcsolat életképes (a veszekedések ellenére), akkor az. Egy kapcsolat két emberen múlik, és nem azokon, akik kívülről szemlélik őket.
2012. ápr. 27. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/66 A kérdező kommentje:
Itt Budapesten egy albán pékség :)Szerintem életképes a kapcsolatunk, csak szeretnék tapasztalatokról hallani. Tudom, hogy egy másik európaival egyszerűbb lenne,de én Őt szeretem. És próbálok alkalmazkodni. Köszönöm az eddigi válaszokat :) Még várom a továbbiakat :)
2012. ápr. 27. 10:55
 6/66 anonim ***** válasza:
100%
megnézted a linket? Már csak a miheztartás végett kérdezem.
2012. ápr. 27. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/66 anonim ***** válasza:
100%
En is kulfoldon elek, es itt is vannak albanok.Sot, az egyik ismeros csajnak is alban volt a pasija.Ha te szereted, ugyse fogsz rank hallgatni, de en nem javasolnam oket.Akiket en ismerek, azok nagyon kozonsegesek, mint a ciganyok kb, bunoznek, stb.lehet, h a tied nem ilyen, de en azert ovatos lennek.
2012. ápr. 27. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/66 anonim ***** válasza:
100%
most nezem, h milyen fiatal vagy meg, es hmennyire rovid ido ota ismeritek egymast,n csak azt mondhatom, h nagyon-nagyon vigyazz, kerdezo.
2012. ápr. 27. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/66 anonim ***** válasza:
100%

"És próbálok alkalmazkodni"

Ez jó, hasznos:) És ő próbál alkalmazkodni a te szokásaidhoz meg ahhoz a kultúrához amibe jött? Ha ez a dolog kölcsönös, akkor működhet a kapcsolat. Ha úgymond teljesen behódolsz neki, akkor nem. Legfeljebb ha szereted, hogy nem lehetsz önmagad. Mondjuk szerintem nem is annyira alkalmazkodnotok kellene egymáshoz, hanem elég lenne csak tiszteletben tartani a másik szokásait, gondolkodását. Két ember úgy lehet igazán boldog egymással ha megvan ez a kölcsönös tisztelet, és mindketten meg tudják tartani a szuverenitásukat. Akkor kellene csak ezen a vonalon kompromisszumokat kötni, ha családalapításra kerül a sor, hiszen a két eltérő kultúrából adódóan akadni fognak különbözőségek a nevelési elvekben. Ha megvan a tisztelet akkor nem lesz az, hogy valaki ráerőszakolja az akaratát a másikra. Lehet hogy te szívesen veszel át egy másik kultúrát, de kérdés, hogy a gyerekedet milyen szellemben szeretnéd nevelni. Azt derítsd ki, hogy mennyire képes a kompromisszumokra:)

2012. ápr. 27. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/66 A kérdező kommentje:
Köszönöm a cikket,de már olvastam pár napja. Ő is próbál alkalmazkodni és a szavaival élve már eléggé elmagyarosodott. Tiszteletben tartja, hogy református vagyok,annak ellenére hogy ő muzulmán stb... szóval ilyen problémánk nincs. Tudom,hogy fiatal vagyok, ezért vagyok kíváncsi tapasztalatokra. Köszönöm az eddigi hozzászólásokat, várok még több tapasztalatot,véleményt :)
2012. ápr. 27. 14:36
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!