Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Rájöttem mi a baj velem. Nem...

Rájöttem mi a baj velem. Nem tudok komoly érzelmi döntés hozni. Ilyen van?

Figyelt kérdés

Nálam egy "döntés" sem tart sokáig.

Forrófejű vagyok, és hamar megharagszom, de ugyanolyan gyorsan megbánom, és ugyanolyan hamar elfelejtem.

Ezt mindenféle emberi kapcsolatokban eljátszom.

Pl egyszer nagyon megharagudtam egyik barátnőmre mert hazudott, de bocsánatot kért és én rögtön el is felejtettem a dolgot.

Anyámmal kapcsolatban ez az érzelmi zűrzavar 4-5 naponta előtör, mert anyám folyton megsért, és elég durván beszél velem. Pl kérdezek tőle valamit és úgy beszél velem mintha nekem ezt tudnom kellett volna, és hogy én h*lye vagyok hogy nem tudom, hasonlóak.

Másnap vagy harmadnap meg normális, és mint ha mi sem történt volna elfelejtem neki.

Barátommal is hasonló a helyzet. Ha valamivel felidegesít 1-2 óráig haragszom rá, aztán mint ha mi sem történ volna.

De sajnos szakítottam vele, mert voltak problémáink. Korábban is szakítottunk már, vagy 6-7x biztosan, de mindig megbántam, aztán kibékültünk, aztán azt is megbántam hogy kibékültünk. :(

Most megint ott tartunk hogy szakítottunk, de már bánom mert hiányzik :(

Normális ez??


2012. máj. 8. 20:30
 1/1 anonim ***** válasza:
Normális-e? Nem hiszem. De én is valami ilyesmi vagyok. Tönkre is tettem egy kapcsolatot vele. Illetve gondolom többet is, de ezt bánom igazán.
2012. máj. 8. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!