Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hazamennétek a helyemben?

Hazamennétek a helyemben?

Figyelt kérdés

A kedves férjem kitalálta, hogy menjek haza legalább 2 hétre a gyerekekkel, hogy ő tudjon nyugodtan dolgozni meg lomtalanítani a lakásban. Sok határidős munkájuk van, oké. Itthon is elférne már egy alapos kacatmentesítés. A gyerekek is élveznék.

Viszont nekem ott bűzlik a dolog, hogy mióta ezt kigondolta, minden nap megkérdezi, hogy na mikor megyünk már, és még meg van sértődve, hogy én némi hátsó szándékot sejtek ebben az egészben. Tényleg én vagyok nem normális paranoiás?


2012. máj. 10. 02:42
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
73%

Nem, ez tényleg gyanús.

Nekem is furcsa lenne, ha ilyet kérnének tőlem. Én a helyedben azt tenném, hogy közölném vele: mégse megyek el.

2012. máj. 10. 05:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
51%

Hol van a házastársak közötti bizalom? A férjed sértődése jogos! Miért hiszed,hogy ha tényleg sok határidős munkája van,lomtalanítana,ami szintén idő,lenne ideje egy másik nővel szórakozni? A mai nők miért gondolnak mindenben hátsó szándékot? A bizalmatlansággal teszik tönkre a házasságukat!

Lehet,hogy a gyerekek élveznék a lomtalanítást,de hogy útban lennének ilyenkor,az biztos. Még egy nagytakarításkor,vagy festéskor is jobb,ha nincsenek otthon.

Ha a férjed meg akar csalni,talál rá módot,akkor is ha nem utazol el.

Akkor lesz okod parázni,ha két hét után kiderül,hogy a lomtalanítás elmaradt.

Egy 30 éve házasságban élő nő.

2012. máj. 10. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
97%
Menj haza,aztán pár nap múlva a gyerekek maradjanak a nagyinál, te pedig gyere vissza segíteni neki lomtalanítani!
2012. máj. 10. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
95%
Pár nap múlva én is meglesném,hogy mi volt olyan sürgős,hogy nekünk menni kellett.
2012. máj. 10. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
95%
Attól függ. Mesze laksz? Én hazamennék, de hét közben amikor nem számít rá, egyik estefelé átugranék a lakásba beköszönni, megnézni hogy halad :D
2012. máj. 10. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
96%
Hova haza? A közös lakásotokbol menj a szüleidnél a gyerekekkel? Ha ez a helyzet akkor ez olyan mint ha azt mondaná, hogy idegesíted és útban vagytok neki. Ez nem normális dolog! 34/F
2012. máj. 10. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
85%
A férjed minek akar nélküled lomtalanítani? Mi van ha olyat dob ki, ami neked még kell v kölcsönbe kaptad valakitől?
2012. máj. 10. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
Szerintem ez tényleg furcsa hogy ilyet kér, de én is azt tenném pár napra elmennék és mikor nem számít rá visszamennék a lakásba és akkor ott minden kiderül.
2012. máj. 10. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
93%

Alapvetően nem volna ebben semmi gyanús, de.....

Amikor valaki olyan nagyon szeretné a másikat "elpaterolni" otthonról, amikor valaki többedszerre kérdezi, hogy mikor mész, állandóan nyaggat, akkor ott valami tényleg bűzlik. Nem feltétlenül nő, de valami nem okés. Egyébként otthon (is) dolgozik, hogy otthon akarná megcsinálni a határidős munkáit? Mikorra van a határideje ezeknek a munkáknak? Milyen jellegű munka? Nem tudja úgy csinálni, hogy te addig lefoglalod a gyerekeket? A lomtalanítást szerintem simán meg lehetne csinálni úgy, hogy otthon vagytok.

2012. máj. 10. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
95%

Nekem még olyan is megfordult a fejemben, hogy valami meglepetésre készül. Mondjuk ki akar festeni és új bútorra vár és hasonló.

Nekem is volt már olyan, hogy képtelen voltam bízni a páromban (vagyis minden mensiciklus felében így van, mert a hormonok megzavarják az agyam). Ő mondta, h elmegy vásárolni, én meg kértem, h halasszuk el, mert nekem nem jó. De ő csak elment. Olyan mérges voltam, mert sosem megy el egyedül vásárolni. Persze kiderült, hogy varrógápet vett nekem karácsonyra :)

Ha tényleg csal, akkor le fog bukni, de minek ezt siettetni. Vádolással az ember csak taszít.

2012. máj. 10. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!