Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem szakított a férfi...

Miért nem szakított a férfi ha többször is megcsalták?

Figyelt kérdés

egy ismerősömről van szó, 41 éves és 1 hónapja szakított vele a barátnője (18 évvel fiatalabb) 2 év után. a lány még az első fél évbe 2x megcsalta az exével amit el is mondott, igaz akkor épp mosoly szüneteltek a pasival, de akkor is...

otthon nem mutatta be, az elején messzebb találkozott vele nehogy meglássák. a férfi ezek után nem szakított csak sok mosolyszünet volt, igaz a vége felé már nem is rajongott érte. csak azt nem értem miért tűrte el ennyi ideig? a szex hogy csak arra kellett nem helytálló mert volt hogy több hétig együtt se voltak úgy. szerintetek?


2012. máj. 12. 15:29
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Mer papucs.
2012. máj. 12. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem is egy papucs és nincs esze.Én azt a nőt aki 1x is megcsal úgy dobnám ki hogy csak úgy puffanna.
2012. máj. 12. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szerintem nem papucs, hanem egyszerűen csak reménykedett, hátha megváltozik a csaj.
2012. máj. 12. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ahhoz is idő kellett, hogy beleszeressen, meg ahhoz is, hogy kiszeressen belőle.
2012. máj. 12. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
53%
Akinek van önbizalma, az eleve nem kezd 18 évvel fiatalabb csajokkal. Ismerek egy 45 évest, aki 21 évessel jár, na nála nagyobb papucs nincsen...
2012. máj. 13. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
50%
Azért mert nagyon megakarja tartani a lányt. Talán nagyon szereti.
2012. máj. 13. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Szerintem elkeseredett volt. Nem feltétlen papucs. Mondjuk tényleg jó fiatal csajszit választott, lehet most pótolja be ami korábban talán kimaradt.


Meg ugye ott van hogy nem mutatkozott vele, stb stb. Szóval túl sok minden másra nem lehet következtetni.

2012. máj. 15. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ezeken az oldalakon - szinte mindig ezt érzem - csak nagyon nagy gondban lévők vagy a nagyon ráérő kukkolók írnak, akik mások bajainak megismerésében élik ki magukat. Én egyszer írtam ide kérdést, valós és nehéz helyzetemben, és szinte mindenki hülyeségeket szűrt le belőle - noha egyáltalán nem ismerhették a háttérinfókat.

Azóta is azt gondolom, hogy akinek baja van, véletlenül se higgye el az ide csak úgy, minden felelősség nélkül beírt tanácsokat, hanem a maga tapasztalatai és ismeretei, érzései alapján lépjen tovább. Ugyanis soha senki nem ismerheti mások kapcsolatát úgy és annyira, mint amennyire a kérdező - és annyiféle módon élhetjük meg a szerelmet, a férfi-nő kapcsolatot - nincs értelme a beírtakra támaszkodni. Ezektől csak elborzad az ember.

Ha az ide irosgatókra figyelnénk, akkor egyszerűen nem létezhetne tartós kapcsolat. Itt mindjárt kirúgnák, lealáznák, elhagynák stb. a másikat, ha az valami hibát követett el (amit a kérdező feltételez - mert ugye, az a hiba se mindig biztos).

Itt olyan, hogy türelem, megértés, megbeszélés, megbocsátás - szinte nem is létezik. Holott csak nagyon kevés párnál van mindkét részről monogámia - de attól a kapcsolatban még nagy lehet a szerelem, a szeretet. Talán az egyedül állók vagy a már elhagyottak bosszúja, hogy azt írják: hagyd el, rúgd ki, válj el...

Gondolkodj - ha tényleg nincsen már más út -akkor el kell szakadni, de azért ez előtt még rengeteg lehetőség van a házasság vagy a kapcsolat rendbehozatalára.

2012. máj. 15. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!