Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hölgyek, anyukák! A Ti férjete...

Hölgyek, anyukák! A Ti férjetek is berúgott, mikor megszületett a gyermeketek? Bocsánatos bűn ez?

Figyelt kérdés
2012. máj. 26. 14:38
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
66%
Miért bűn? Én örülnék ha úgy örülne a férjem a babának, hogy a végén kicsit berug tőle :D Én is ezt csináltam pár sikerélménynél,
2012. máj. 26. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
78%
Mi az a bocsánatos bűn? Megbocsátható? Amúgy berúgott állítólag nagyon. Én ugye a kórházban voltam, és miután elment, összegyűltek a barátokkal. Ez hagyomány, a többi barátja gyermekének születésekor is a föld alá itták magukat. Hogy örömükben-e, vagy bánatukban, ki tudja. Én nem láttam őt akkor részegen, másnap mire bejött hozzám semmi baja nem volt, sosem szokott másnapos lenni. Egészségére váljék. Amíg törődik velem és a gyerekünkkel, addig én nem bánom, ha néha kirúg a hámból. Pláne, ha ünnepelni kell valamit.
2012. máj. 26. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
82%
Igen.Aznap nem is tudtam vele beszélni,pedig nagyon jó lett volna,ha felhívhatom a kórházból.Azóta már sokszorosan jóvá tette ezt a kis botlást azzal,hogy csodás apja a gyermekünknek.
2012. máj. 26. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 A kérdező kommentje:
Azért kérdezem, mert egyik barátom most lett apuka, és iszonyatosan berúgott :)
2012. máj. 26. 14:44
 5/35 anonim ***** válasza:
64%
Gondolom jópár évig úgyse rúghat be, hisz akkor kiesne a mintaapa szerepből, nameg mit szólna a gyerek is, nameg az anyós és a többi.
2012. máj. 26. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
69%
Tejfakasztó bulinak hívják, hagyomány, hogy a férfiak ilyenkor összejönnek és a kicsi valamint az anyuka egészségére leisszák magukat. Ez nem bűn, ez természetes.
2012. máj. 26. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
74%
Miért lenne bűn,ha az apuka megünnepli azt,hogy apa lett? Legfeljebb akkor bűn,ha a szülőszobába megy részegen. Nagyon sok férfi többet iszik a kelleténél haverokkal,rokonokkal ilyenkor. Ez teljesen természetes.
2012. máj. 26. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
58%

Férjem mesélte, hogy amikor az exneje megszült, az apja (mármint a hölgyé) iszonyatosan berúgott. Még részegen bement hozzá, majd kicsit erőszakosan kérlelte, hogy keljen fel egy kicsit, sétáljanak. Mivel császárral szült, ágyban volt, becsövezve, gondolom a savót vezette el egy zacsiba. Amíg felkászálódott, próbálta a zacsit zsebre tenni, mire az apja kitépte a kezéből és az ajtóból az ágyra dobta, mondván "A retikült ne hozzad!!"

Győzték visszakötni a nővérek utána :D

2012. máj. 26. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
51%
Nem vagyok anya,de azért írok én is.Nekem nagypapám iszonyúan berúgott örömében,mikor két lány után nagymamám fiút szült.A lányainak is nagyon örült,de már alig várta,hogy fia legyen.Szerintem ennyit el lehet nézni,legalább a férj örül a babának és a maga sajátos módján megünnepli az érkezését.
2012. máj. 26. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
28%
na gondolom te is olyan nő lehetsz, aki kb semmit nem "enged meg" a férjének... én együtt fogok berúgni vele, amint tehetem, az tuti.
2012. máj. 26. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!