Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? (Kérdésed túl...

Mit tegyek? (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés

Olyannyira elárulva, becsapva és megalázva érzem magam hogy az valami hihetetlen... súlyos tréfát űztek velem az állítólagos legjobb barátnőim akik mellettem álltak a bajban, de közbe nem adtak alább a mókának.. ami ott és akkor az életembe kerülhetett volna mert depressziós voltam és ideg kimerült.. aztán exem is többre értékel egy tizenöt éves kislányt mint engem... ma már ott tartok, hogy két igaz barátnőm maradt... a többiekben már nem tudok bízni... :/ Mit tegyek, hogy szűnjön ez az érzés?

18/N


2012. jún. 3. 16:30
 1/4 anonim ***** válasza:

Keress megbízható embereket.

A megbízható barát nem jár alanyi jogon, rajtad múlik, kit választasz magadnak.

2012. jún. 3. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Jajj, látom a pár nappal ezelőtti kérdésedre nem kaptál megnyugtató választ.... :(
2012. jún. 3. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

ha két igaz barátnőd maradt, az bőven jó. kettőnél több nem is lehet igazi.

az exeddel ne törődj. már nem vagytok együtt, akkor meg?

különben ez hiszti, én is 18 vagyok és vannak problémáim, de nem gyakorin sírok összevissza. különben meg tanulj az érettségire, az elvonja a figyelmedet.


és mellesleg a 18/L megfelelőbb lenne, mint a 18/N, főként ilyen problémákkal :)

2012. jún. 3. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem Te vagy a kevés,hanem az az ember,aki többre tart Nálad egy 15 éves csitrit,és ezért hajlandó porig alázni.Nem Te vagy a kevés,hanem azok az emberek bántanak,akik állítólag a barátaid voltak.Viszont Te vagy a hibás,mert hagyod magadat megalázni,és mert felvettél egy sötét szemüveget,amin keresztül nézed a világot.Azzal csak ártasz magadnak,ha most begubózol,befordulsz,és fiatal lány létedre felemészted magad a folyamatos agyalással és depresszióval.
2012. jún. 3. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!