Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Megtörtént, hogy valakid...

Megtörtént, hogy valakid utólag "rehabilitált"? Neked adott igazat?

Figyelt kérdés
A párom nagyon csúnyán és igazságtalanul szakított velem. Jólesett volna, ha nem minden felelősséget hárítva rám tolja az egészet, és a módja is nagyon mellbe vágott. Legalább annyit remélek, hogy egyszer ezekért megkövet.
2012. jún. 4. 08:01
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem értem a kérdést.. Velem is megesett már ez, túltettem magam.
2012. jún. 4. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Fordítva már igen. Én szoktam hirtelen felindulásból tücsköt-bogarat mondani, aztán meg nem győzök bocsánatot kérni.
2012. jún. 4. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Ne reménykedj, aki annyira igazságtalan, hogy igy szakit,az soha nem fogja beismerni a hibáját.

De nem is érdemes ezzel foglalkozni, te tudod, hogy nem volt igaza és ez legyen elég.


Olyan van, hogy valaki elnézést kér, mert dühében valami olyat mondott, amit nem egészen úgy gondolt, de az nem ez a kategória, ott szakitásról szó sincs.

2012. jún. 4. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Szia.Meghülyült a világ.Sokan szakítottak a környezetembe,köztük én is. Velem is így szakítottak,mint veled,tehát még a végén én jövök ki az egészből rosszul. Tisztelet a kivételnek,de általában a férfiak nagy rész ezt teszi: hárít,mert így neki könnyebb elfogadni az egészet.Nem elég,hogy amúgy is padlóra küld,még akkor te is legyél a hibás és érezd magad még rosszabbul.Ritkán ismerik el,ha rosszul döntöttek. Valószínű rájönnek ők,de ha be is vallják maguknak,akkor a másiknak sokszor már nem.Ez lehet a büszkeség,makacsság miatt is,de lehet,hogy úgy vannak vele,késő bánat,már nem akarom ezzel megzavarni
2012. jún. 4. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanígy szakítottak most velem.Nagyon rosszul vagyok,mert nem tudom megemészteni,ráadásul minden nap kapok tőle olyan üzenetet,amiben pocskondiáz.Ma már elszakadt a cérna nálam is,megírtam neki hogy fogja be most már,elegem van belőle.Soha nem fogja bevallani hogy tévedett,mert úgy állítja be magának az egészet,mintha ő lenne a szenvedő fél.Én azt remélem hogy az életében ugyanezt megcsinálja majd vele valaki.
2012. jún. 4. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Velem is megtörtént, hogy nagyon csúnyán elhagyott, úgy beállítva a dolgot, mintha én löktem volna a másik csaj karjaiba. Aztán pár hét után hívogatni kezdett, úgy tett, mintha semmi nem történt volna, mintha nem is szakítottunk volna, csak valamiféle szünetet tartanánk. Bocsánatot nem kért. Alig pár héttel azután, hogy azt üvöltötte a telefonba, hogy "Mit akarsz te tőlem, hagyj békén!", öröm volt ugyanezt kérdezni tőle.
2012. jún. 4. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Nem először tette, de olyan, mintha 2 énje lenni. Szakításkor kemény, aztán meg totál más.
2012. jún. 5. 13:00
 8/10 anonim ***** válasza:
Szakításkor a pasik bekeményítenek. Hogy ezáltal erősebbnek tűnjenek vagy mert így élvezik? Azt nem tudom.
2012. jún. 5. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Be is keményítenek,meg be is dumálják maguknak hogy nekik van igazuk.Régen sokszor elrontottam ezt a dolgot,hogy szakításkor megzuhantam,sms-eket,hívásokat csináltam napjában többször,aztán persze rájöttem,hogy így nincs tartásom.Most is nehéz néha megállni,de már tudom kontrollálni magam,és a magam előnyére fordítani a dolgot.A pasiknak mindig az kell,akiért harcolhatnak.Hogy most ne essek "bűnbe",a számát is kitöröltem :)
2012. jún. 5. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

"Ne reménykedj, aki annyira igazságtalan, hogy igy szakit,az soha nem fogja beismerni a hibáját. "


Lépjél túl, minél hamarabb.

Ne nyalogasd a sebeidet, mert csak megy az idő.

És ne forralj mindenféle bosszút, mert felesleges.


egyik ismerősöm: haragszom rá, ne is jöjjön a temetésemre - na, jól kicseszett vele :))

2013. ápr. 19. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!