Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek elitélendő dolog ez?

Szerintetek elitélendő dolog ez?

Figyelt kérdés
2 gyermekes anya vagyok,elváltunk a férjemmel 2009-ben,de aztán a sors úgy hozta,hogy 2 éve megint együtt vagyunk.Viszont sok minden történt,ami miatt a kapcsolatunk nem az igazi.Ő vett 1 házat anyóstól 2. szomszédban,de oda nem akarok menni lakni-rossz kapcsolat miatt-,a két gyerekkel egyébként önkormányzati lakásban lakunk.Én megismerkedtem valakivel itt a neten,beszélgetünk meg telefonszámát is tudjuk egymásnak,de még nem találkoztunkj.Párom ezt megtudta,kiverte a balhét és haragszik,fáj neki,hogy tehettem én ilyet..Tudom,nem volt szép dolog,van lelkiismeretfurdalásom,de amúgy is külön mennénk,mert ő hamarosan beköltözik abba a házba,de mi a gyerekekkel maradunk itt.Mi a véleményetek?Ti mit tennétek?Belemennétek az új kapcsolatba,vagy elmennétek olyan helyre lakni,ahol nem akartok élni?Tényleg olyan elitélendő dolog,amit csináltam?
2012. jún. 8. 20:50
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

Ami elitélendö, hogy az elözö kapcsolatodat nem zártad le, és úgy kezdtél másikba.

Az, hogy költözöl a volt férjeddel vagy sem, az lényegtelen, de az, hogy elvileg vele élsz együtt, és közben mással kezdesz, az nem becsületes dolog.

2012. jún. 8. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
el kéne döntened, hogy mit akarsz, mert a férjedet nem nagyon, akkor viszont minek rontod el az életét?
2012. jún. 8. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
24%
Én a gyerekek,és a család együtt maradása érdekében odaköltöznék a házba.
2012. jún. 8. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
24%
Egy családanyának a gyerekei érdekeit kell szem előtt tartania szerintem.
2012. jún. 8. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
87%
először is elváltatok, másodszor meg ha ő együtt képzelte a közös jövőt, akkor együtt kellett volna venni egy házat, ott, ahol te is lakni akarsz. Ő nem egy kompromisszumképes valaki, úgy látom, eldöntötte, hogy ti mentek a házába? Ami ráadásul neked kellemetlen helyen van? Gondolom, van még más egyéb rossz tulajdonsága is, ami miatt elváltatok, én is inkább mással próbálkoznék.
2012. jún. 8. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
35%

Ha újra együtt vagytok,akkor nem volt szép dolog tőled. Egy netes kapcsolatba nem nennék bele. Ha csak a lakás miatt van problémátok,akkor ezt rendezni kellene. A gyerekek érdekeit kellene nézned,hogy nekik mi a jó. Nekik az apjukra is szüksége van.

Az új kapcsolat sem biztos,hogy jobb lenne,mint a mostani.

2012. jún. 8. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
88%
4-es! és az apának az anya érdekeit nem kell szem előtt tartania? Ha anya nem boldog, a gyerek sem lesz az.
2012. jún. 8. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem, most akkor együtt vagytok, vagy nem? Ha együtt vagytok, miért költöztök külön és miért ismerkedsz más férfiakkal? Vagy csak azért akartok szétmenni, mert neked nem tetszik az a ház, ahol laknátok? Szerintem nem a házzal van igazán bajd, az csak kifogás, hogy ne kelljen együtt élned a pároddal. Ne húzd az agyát, hanem mondd meg neki, hogy nem szereted már!
2012. jún. 8. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

1. Ha szeretném a férjem, odaköltöznék, amíg együtt ki nem találunk jobbat (persze a férjed teljes mértékben tojik az igényeidre, az is nagyon gáz).

2. Ha már nem szeretném, és nem akarnám megmenteni a házasságunkat, akkor nem költöznék, de egyértelművé tenném a másik fél számára a döntésemet, és mihamarabb válnék (a gyerekek a rossz válást sínylik meg, nem a békés válást). Aztán gondolkoznék új kapcsolaton.

2012. jún. 8. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

9-es vagyok

*persze HA a férjed

2012. jún. 8. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!