Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon elítélendő vagyok?

Nagyon elítélendő vagyok?

Figyelt kérdés

Röviden kifejezve egyenesen gyűlölöm a húgom pasiját. Még a szüleinkkel lakunk és közös a hálószobánk, így elkerülhetetelen, h nagyon sokszor találkozzak vele. Utálatom fő okai: kb 9 éves kora óta ismerem a srácot, egy iskolába jártunk, majd egy helyre jártunk szórakozni, de a pontot az i-re az tette fel, h meglopott. Továbbá egy utolsó bunkó ember. És élvezem azt ha a szüleink kersztbe tesznek nekik. Pl nem engedik el vele a testvéremet valahova vagy elterveznek valamit és a szülők miatt nem jön össze. Illetve az, h a szülőkkel sokat beszélünk erről az idiótáról, én meg adom alájuk a lovat, amennyire csak tudom. És valójában örülnék, ha szakítanának.

Ez annyira hatalmas bűn? Vagy mit kellene tennem?


2012. jún. 9. 19:30
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
70%
Nem akkora bűn, de leginkább csak magadat idegesíted, ha pedig eléred a célod akkor az valahol, valamilyen formában majd visszaüt a te életedbe. Ha ez neked jó, nincs ezen semmi elítélni való.
2012. jún. 9. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
54%
A húgod mit szól a lopáshoz?
2012. jún. 9. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
8%

féltékeny vagy ;)


a lopásról meg ki fog derülni, hogy a kissrác 10 évesen ellopta a csaj radírját a suliban, fogadunk? :D

2012. jún. 9. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
A húgom védi, h nem ő volt. De más nem lehetett. Ezt tudják a szülők is. És engem már az is idegesít ha meglátom. Próbáltam már átnézni rajta, nem szólni hozzá... és direkt b*szogat...és nagyon alpári bunkó módon beszél. És éveken belül alkoholista lesz valszeg... minden héten lerészegedik... és nem csak azért, mert buli van.
2012. jún. 9. 19:44
 5/16 anonim ***** válasza:
52%

Képzeld magad a fordított helyzetbe. Szeretsz valakit, de folyton keresztbe tesznek... az milyen lenne?

Szeretned nem kell azt a srácot, de el kell fogadnod, hogy a húgod pasija.

A lopást tudod bizonyítani valahogy?

2012. jún. 9. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Nem 10 évesen radírt, hanem több 10.000 forint értéket a lakásunkból. Az ÉN tulajdonomat. És rá féltékeny? kb 15 éve ismerem, sose bírtam, és még véletlen se az esetem...
2012. jún. 9. 19:45
 7/16 A kérdező kommentje:
Kedves 7. Patkánynak nem mondanám magam! És az utálatommal am' tisztában van a testvérem és a sajnálatos 'udvarlója' is.
2012. jún. 9. 19:50
 8/16 anonim ***** válasza:
48%

A 7-es véleménye önmagát tükrözi :-) gratula ,


Nem elítélendő ,semmi olyan nincs amiért szégyenkezned kellene , ellenben a húgodnak igen

Hogy van képe , még egy olyan sráccal lenni aki a tesóját meglopja ???!!!!

2012. jún. 9. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
ha meglopta se szólhat bele mások életébe. amúgy ha meglopott miért nem jelentettétek fel, utólag könnyű ugatni, kitalált baromság ami miatt majd itt a sok naív válaszadó majd melléd áll. Ha igazad lenne nem merülne fel benned, hogy elítélendő vagy e, elferdíted a dolgokat.
2012. jún. 9. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Nem ferdítem el a dolgot, ez így történt, csak mivel nem volt bizonyíték arra, h ő volt, meg nem vagyok tetű, nem jelentettük fel. Olyan helyről tűnt el a dolog, ahol csak a szűk család járt, meg ő. És nem fogom a tulajdon apám gyanusítani. És besurranó sem lehetett.
2012. jún. 9. 20:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!