Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A mai világban hülyeségnek...

A mai világban hülyeségnek számít az esküvőig várni az első "alkalommal"?

Figyelt kérdés
2009. júl. 6. 15:51
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
28%
igen
2009. júl. 6. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
67%
Szerintem ez a legtisztább, legritkább és legszebb dolog,amit adhatsz a leendő férjednek. Te döntöd el. Én ha újra kezdhetném, biztosan várnék vele, mert tudom, hogy a férjem a legjobb dolog,aki valaha is jött az életemben és biztosan értékelte volna, ha ő lett volna az első is, nem csak a legfontosabb :))
2009. júl. 6. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem nem hülyeség, csak egyrészt ritka, másrészt meg zsákbamacska. Működnie kell a lelki és a testi oldalnak is, és még ha mindkét fél nyitott is arra, hogy megtanulja a másik testét, nem biztos, hogy összeillenek testileg.
2009. júl. 6. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
83%
Kérdés hogy mennyit kell várni az esküvőig....éveket biztos nem vár a párod a szüzességedre. Másrészt mi van, ha a nászéjszakán derül ki, hogy nincs meg köztetek a testi harmónia, nem illetek össze.
2009. júl. 6. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
82%
A mai világban, legalábbis itt a fórumon azt látom, hogy a válaszolók szerint normális dolog a megcsalás, a 90%-uk vagy félrelépett vagy házas emberrel folytat viszonyt vagy csak megtenné ha adódna rá alkalom. Szóval úgy is lesz ellenvélemény. Szerintem az egyik legszebb dolog, ha valaki szűzen megy férjhez. De természetesen ez a ti kettőtök közös döntése kell legyen.
2009. júl. 6. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
85%
Ha visszacsinálhatnám, én várnék vele. Szerintem nincs olyan h összeillenek testileg vagy sem. A szex is olyan dolog, hogy gyakorolni kell, mint mindent, hogy jó legyen. Lehet h csak én gondolom igy, de nekem ez a véleményem.
2009. júl. 6. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
53%

függetlenül attól, hogy egy csomó jó élménytől, orgazmustól, a hormonháztartásod egyensúlybahozatalától elamaradsz, ott van annak a veszélye is, hogy a pároddal szexuálisan nem vagytok kompatibilisek.


mit csinálsz, ha csak az eskűvő után derül ki, hogy mégsem az igazivele a szex? vagy úgy gondolod, ha nincs hasonlítási alap, akkor mindegy? aki nem ismeri mercedest, annak a trabant a világ legjobb autója?

2009. júl. 6. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
47%
Igen hülyeségnek. Meg is bánhatod.
2009. júl. 6. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
90%
Most le fognak pontoozni, de szerintem jól teszed. Sok olyan barátnőm van, akik az esküvőre meg is unják egymást, és unalmas lesz a házasságuk, vagy tönkre is megy. Ráadásul így alaposan megismerheted a férjed, és biztos lehetsz benne, hogy nem fog megfertőzni. (Az AIDS-en kívül rengeteg nemi betegség van). Sok idős házaspárt ismerek, akik évtizedek után is harmónikus, boldog házasságban élnek, pedig ők nyilván nem estek rögtön egymásnak,és vártak az esküvőig.
2009. júl. 6. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
66%
az én anyám meg azt mondta, hogy milyen jó a mai világban, hogy együtt lehet élni vkivel, illetve kipróbálni egymást házasság nélkül is és sajnálja, hogy ez az ő fiatalkorában nem volt lehetséges
2009. júl. 6. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!