Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez tényleg van akinek problémá...

Ez tényleg van akinek problémát jelentene?

Figyelt kérdés

A sztori megértéséhez: szerepel benne három barátnőm, ebből kettő ismeri egymást, a harmadikkal most találkoztak először.

A harmadikkal én magam is úgy barátkoztam össze, hogy közgázból még régebben magántanárt kerestem és nagyon bevált, majd időközben összebarátkoztunk.


Most a férjem tanul számvitelt, a barátnőm azt is tanít, úgyhogy most jár a férjemhez fejtágítani a vizsgájára.

Amikor jön, igyekszem félrevonulni vagy máshol programot csinálni, mert anno, fordított helyzetben nekem is zavaró volt, hogy a férjem körülöttünk szöszmötöl.


Tegnap is jött, én a másik két említett barátnőmmel megbeszéltem, hogy átjönnek és kicsit elmegyünk sétálni, beszélgetni. Pár percre feljöttek, amíg én még készülődtem, beszélgettek a barátnőmmel és a férjemmel, aztán elindultunk.


Kint máris záporoztak rám a szemrehányások, hogy nem vagyok normális, hogy kettesben hagyom őket, mert a lánynak nagy melle van (öö...igen, meg barna haja és két füle, és?) és egymás mellett ülnek. Bakker, én is mellette ültem, amikor mutogatta a papíron, hogy hogyan kell levezetni valamit.


Én ezen nagyon megdöbbentem, mert tényleg az egész este a zrikálásomról szólt, mondván ők ilyet nem engednének a férjüknek. Egyrészt nem az anyja vagyok, hogy engedélyezzek bármit, másrészt én ajánlottam a lányt, mert nekem is bevált a másik tárgyból.

Megbízom mind a férjemben, mind a lányban - amúgy meg ha a férjem bekattanna, hogy megcsal, akkor nem hiszem, hogy azon múlna, hogy én őrkutyaként lihegek-e mögötte.


Csak nekem furcsa ez a hozzáállás?


2012. jún. 21. 21:12
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is fura lenne a barátnőid hozzáállása..
2012. jún. 21. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
94%

Van, eki el se tudja képzelni, hogy a pasija ne másszon rá az első adandó alkalommal bárkire. Nekem is volt olyan pasim, akiből simán kinéztem és nem is mertem egyedül hagyni senkivel(mikor a huga barátnői aludtak náluk otthon, na attól ki voltam akadva)

A férjemet viszont bármilyen bombázóval egyedül merném hagyni, mert tuti hozzá se nyúlna:)

2012. jún. 21. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Hát vannak akik magukból indulnak ki. Szerintem jól teszed, hogy megbízol a férjedben és nem vagy egy házisárkány, aki minden lépést számon tart. Szerintem is azzal jobban hűtlenségbe lehet kergetni a másikat.
2012. jún. 21. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
szerintem teljesen normális vagy, az én párom is szinte minden vizsgájára együtt készül egy lánnyal, aki amúgy kollégája is, szóval alkalmuk is lenne bőven, de nekem sem fordult még meg a fejemben, hogy bármi is lenne...szerintem a barátnőid kicsit önbizalom-hiányosak lehetnek :D
2012. jún. 21. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Eszembe sem jutna ilyen, mint a barátnőidnek.
2012. jún. 21. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem csak neked furcsa, tipikus házisárkány stílus, süllyesztőben végzik aztán nagyban adják majd az igét, hogy na ők megmondták, hogy minden férfi egy megcsalós szemét...
2012. jún. 21. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Érthetőek ők is, csak valószínűleg hamarabb tesznek vele tönkre egy kapcsolatot, na meg kapnak gyomorfekélyt.
2012. jún. 21. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Ja, a kedvencem az volt, hogy "a lány nevetett a férjed viccein". Wháá, igen, jó humora van, más is nevet rajta. Örülök neki, hogy jó hangulatban telnek az óráik és nem a tömény szenvedésről szól (ami pl. nekem is volt a számvitel :)). Sőt, meggyőződésem, hogy tanulni is könnyebb, ha nem kínzásként éli meg valaki a felkészülést.


Bocsánat, csak még mindig felidegesít a történet...

2012. jún. 21. 21:43
 9/11 anonim ***** válasza:
Hidd el, engem is felidegesítene..
2012. jún. 21. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
0%

Hát én sem hagynám egyedül a páromat egy nővel....

Legalábbis nyugodt szívvel biztosan nem.. Ő is eljár könyvelőhöz, titkárnője van, stb stb. Maradjunk annyiban, hogy sosem vagyok teljesen nyugodt....

2012. jún. 22. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!