Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Megint én reagálom túl és...

Megint én reagálom túl és nincs semmi baj, vagy valóban sértődésre méltó viselkedés?

Figyelt kérdés

Vőlegényem születésnapja lesz nemsokára. Gondoltam meglepeem egy autós rallyval, hogy ne a 220. parfümöt vegyem meg neki. Kiszedte belőlem majd elújságolta a bátyának aki jönni akart velünk, amivel nincs is semmi baj. DE amikor megtudta hogy 1km/1kör lebeszélte a barátom, hogy dobjon össze a baráti társaság és vegyünk ki egy kocsit meg egy pályát külön.

Felháborítónak tartottam és mondtam a kedvesemnek nem szeretnék ezzel tovább foglalkozni. Megveszem neki a 2000. pólót.


Jogos?


2012. jún. 21. 21:20
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha MEGLEPETÉST akarsz, akkor NE áruld el elöre. Akkor nincs ilyen gondod.
2012. jún. 21. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Vihar a biliben, + 1.-nek igaza van.
2012. jún. 21. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Jogosnak sztem jogos, hogy ne mások próbálják megmondani, hogy te a saját ajándékötletedet hogy valósítsd meg. Mert mágiscsak a te ötleted volt, erre a barátod bátyja belemászik, és elkezd szervezkedni, ez sztem nem szép dolog.

De te sem tetted jól, hogy elárultadf. legközelebb ne tedd, mert az ilyesminek úgyis rossz a vége... vagy nincs meglepi, vagy más beleszól, vagy az ajándékozott kezd el nyafogni, hogy más kéne...

2012. jún. 22. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
De miért mondtad el? Én ezt nem értem...
2012. jún. 22. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A meglepi ajándék attól meglepi, hogy senki nem tud róla semmit. Jövőre ne cseszd el, az idén meg kapjon egy 2000. pólót.
2012. jún. 23. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!