Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A feleségem állandóan cseszege...

A feleségem állandóan cseszeget, igaza van?

Figyelt kérdés

Szoktam inni, esténként munka után 3 sört, vagy üveg bort, hetente, kéthetente egyszer elmegyek a haverokkal kocsmázni.

Nem bántom, ha ittam, bár néha kötözködök.

De esténként amikor előveszem az üveget már nem szól hozzám és durcizik. Máskor meg cseszeget, hogy ne vegyek alkoholt, mert már alkesz vagyok.

De most vagyok fiatal, nincs gyerekünk, és egyébkéntis az egész napos munka után nekem ez jár.


Megígértem neki, hogy egy év múlva, mikor gyereket akarunk leteszem, de nem hisz nekem, ez is fáj, hogy nem bízik bennem.


Múltkor meg azt vágta a fejemhez, hogy felejtsem el a gyereket, mert ő egy alkoholistának nem fog szülni. Többször el is akart már hagyni.


2012. jún. 22. 15:54
1 2 3 4 5
 21/50 anonim ***** válasza:
97%

Persze, a világ legnagyobb alkesza is azt mondja, hogy bármikor képes letenni a piát...

Nem azt mondom, hogy te alkesz vagy, de azért ez a napi mennyiség+ a haveros kocsmázás nem éppen a józan életmód felé vezet.

Én is heti 1 alkalommal egy pohár bort péntek este, +2havonta elmegyek a csajokkal egyet rázni. Na ott, kicsit többet iszunk.

És nekem sincs se gyerekem, se férjem, se pasim. És azt mondom én is, hogy nekem ez jár.

De a te mennyiséged azért már kicsit több a kiérdemeltnél.


24/n

2012. jún. 22. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/50 anonim ***** válasza:
56%

Nekem nincs férjem, barátom sem és a szüleimmel élek.

De apám is munka után (inkább nyáron) megiszik 1-2 üveg sört, vagy egy kis bort kólával de nincs belőle semmi.


Viszont mindkettőtöknek igazat adok. Szerintem igyál egy kicsivel kevesebbet és lehet, hogy nem fog annyira cseszegetni.

2012. jún. 22. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/50 anonim ***** válasza:
91%

Elég szánalmas, hogy csak úgy tudsz kikapcsolódni, ha iszol.

Mondom ezt férfiként, úgy, hogy alkalomadtán én is szeretek meginni pár sört. De azért minden nap ennyit túlzás. Ezzel te is valamit kompenzálsz. Szóval ha van valami gond, akkor próbáld inkább azt megoldani. De ha a piába menekülsz, akkor a feleségednek van igaza. Te szeretnél egy alkoholista feleséget?

2012. jún. 22. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/50 anonim ***** válasza:
92%
Neki meg jár egy józan, értelmes társ.
2012. jún. 22. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/50 anonim ***** válasza:
97%

Ha valaki egy fárasztó nap után megiszik egy pohár bort, vagy egy üveg sört, abban semmi kivetnivaló nincs, annyit tényleg megérdemel...


Néha egy igazán kimerítő nap után nekem is jólesik egy pohár bor, vagy egy pohár jó hideg meggysör... de csak néha, és csak egy pohár...


Amennyit te termelsz, az már sok.. mivel alkoholista apa mellett nőttem fel, és láttam, anyám mit élt át mellette ( fizikálisan ő se bántotta), ha a párom elkezdene inni, azonnal beadnám a válópert, mielőtt túl késő lenne...


Ja, és egy alkoholistának sose szülnék, ennek nem tenném ki a gyerekemet. Hadd ne meséljek, milyen érzés egy gyereknek végighallgatni ezeket az ittas kötözködéseket... :S


És hányszor, de hányszor megígérte, hogy leteszi...


Ami a legjobban tetszett:


"Azért mert ittam már nem lehet velem szexelni? "


Sört, és bort iszol. Ezek pont azok a piák, amiktől a legjobban bűzlesz, és iszonyat undorító tud lenni.


Nem tudnék lefeküdni olyannal, akitől undorodom...


Úgyhogy a kérdésedre válaszolva: sajnos igaza van...


Nem azt mondom, hogy ne igyál... de munka után csak egy pohárral, haverokkal összejönni lehet, de nem muszáj hetente lerészegedni... vagy anélkül nem érzed jól magad? Akkor ez meg már jelent valamit...

2012. jún. 22. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/50 anonim ***** válasza:
90%
Csodálkozom a feleségeden, hogy ilyen jól bírja, maximálisan igaza van. Én gyűlölöm az alkoholt, már a szagától is rosszul vagyok. Szerencsére a párom nem ivós fajta, ritkán csúszik le neki egy pohár bor, az is vacsoránál. De a mindennapi alkoholivás egyszerűen nonszensz! És még te vagy megsértődve, hogy olyankor nincs szex? Ki izgulna fel egy bűzlő, kötekedő emberre? Nagyon kiábrándító! Sürgősen szokj le az ivásról, mindkettőtöknek úgy lesz a jobb!
2012. jún. 22. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/50 anonim ***** válasza:
93%

Mi az hogy neked ez jár?! Még egy ekkora tahót! Feleségednek már régen el kellett volna hagynia! Én is sokat dolgozom, de nekem a családom az első! Alkesz vagy!

31/F

2012. jún. 22. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/50 anonim ***** válasza:
89%

Van egy nagyon jó ötletem, ami szerintem meg fog győzni téged.

Ivás előtt tegyél magadra egy diktafont, vagy valamit amivel tudsz órákig hangot felvenni. Majd kezdj el inni, és másnap hallgass bele a felvételbe.

Meg fogsz döbbenni, hogy hogyan viselkedsz ittasan.

Az ittas ember nem is tudja, hogy hogyan viselkedik, mert azt hiszi, hogy teljesen normális.

Próbáld csak ki.

2012. jún. 22. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/50 anonim ***** válasza:
84%
Pfff...köszi a lepontozást. Sokat elárul a kedves értékelőről.
2012. jún. 22. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/50 A kérdező kommentje:

Jól leosztottatok, de mi a helyzet az elfogadással.

Ha szeret nem kéne elfogadnia olyannak amilyen vagyok?

Ez is hozzám tartozik, nem bántok senkit, sőt igyekszek kedves lenni vele, akkor is amikor ittam.

Igyekszek mindent megtenni, hogy kiengeszteljem ilyenkor pl. megmasszírozom meg ilyesmik.

2012. jún. 22. 16:40
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!