Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mégis mit tegyek anyukámmal?

Mégis mit tegyek anyukámmal?

Figyelt kérdés

Egyszerűen nem tudom mi van vele. Akármit is segítek neki nem jó..Tegnap reggel korán lekezdték festeni a fürdőszobát..én a barátomnál aludtam..,de haza értem 2re,hogy én is és a barátom is segitsünk nekik.Segítettünk semmi próbléma nem volt és mivel nagyon elfáradtunk kicsit leültünk pihenni,netezni a barátommal...Hozzá teszem ez előtt felmostam a fürdőszobába,a csempét többször átmostam,a wct kitakarítottam,a mosdókaagylót,afürdőkádat úgyszintén..egy csepp festék sem volt sehol..de ő váltig állította,hogy ott van és,hogy én semmit sem csináltam itthon ülök ..lusta féreg vagyok stb..és ez nagyon rosszul esett..Aztán beteg voltam..középfülgyulladásom volt kötőhártyagyulladással vegyítve..akkor nem csesztetett..és itthon voltam betegen majdnem 2hetet..nem mentem tényleg sehová,mert szarul voltam..aztán 2hét után pedig még itthon voltam 1hetet azért,hogy segítsek neki,mivel ő nagy takarítást rendezett..egész héten nem mentem sehová pedig lett volna sokkal jobb dolgom is..,minthogy takarítsak,de nem baj segítettem neki nagyon szívesen..1hét takarítás segítség tán megkérdeztem tőle,hogy anyu a barátomnál aludhatok?? pont 7hónaposak lettünk és ezért is gondoltuk..erre anyu: Hát nem igaz,hogy te mindig csak mennél..itthon meg áll a kupi..

Meghogy tiszta beteg vagyok ne menjek sehová..Igen az tény,hogy antibiotikumot szedtem,de azért szerintem ez már túlzás..arra nem vagyok tiszta beteg,hogy segítsek neki bármibe..,de arra igen,hogy elmenjek a barátmhoz..

És hozzá tenném,hogy nagyon szívesen segítek az anyukámnak és nagyon szeretem.De nagyon rosszul esik,amikor a nyári szünetemben még semmit sem tudtam csinálni az ilyen kirohanásai miatt..15éves lány vagyok..szerintem más 15éves lány nem ilyen..És nem fényezni szeretném magam..de nagyon rossz.

Mit tegyek,hogy jobb legyen,mindkettőnknek?

Köszönöm.!



2012. júl. 13. 15:20
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
79%
Manapság már a 15 éves lányok a barátjuknál alszanak? Na, én jól lemaradtam a kanyarban... Amúgy kettőtök álláspontját nem hiszem, hogy közelíteni lehetne. Gondolom, majd ha idősebb leszel, lazul a fegyelem.
2012. júl. 13. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

És még valami! Amikor mondom neki,hogy semmit nem tudtam még csinálni a nyári szünetbe kikapcsolódás semmi..akkor csak ennyi a felelet.:Nem fér ki az idődből??

Mondom,hogy de..csak kéne egy kis szabadság kikapcsolódás,mert jön a suli..és szeretnék kikapcsolódni új lappal indítani az évet,de így nem lesz könnyű..

2012. júl. 13. 15:24
 3/13 anonim ***** válasza:
86%
Igazad van, más 15 éves lány nem ilyen. Más 15 éves lány még nem él nemi életet.
2012. júl. 13. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
87%

más 15 éves lány örül hogy lyuk van a fenekén, és nem pedig a barátjánál alszik.

Szerintem anyukád sem repes az örömtől, hogy a barátodnál alszol.

Figyelj: 16 éves vagyok, és nekem majdnemhogy kötelező segítenem itthon a takarításban, nem elég hogy anyáék egésznap dolgoznak, de amikor hazajönnek még takarítsanak is.. Ezért vagyok én, és mivel szeretem őket szívesen segítek. Hiába van nyári szünet. Na és? nekik nincs..

2012. júl. 13. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem anyukád nem nézi jól szemmel azt ,hogy a barátoddal ilyen a viszonyod. Nem veled van a baja, hanem azzal, hogy a barátoddal alszol.


Korai is még, dehát...

2012. júl. 13. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

valószínű azért reagált így,mert ott akarsz aludni a barátodnál,amit megtudok érteni.15évesen én sem örülnék,és nem is engedném.a 7hónap azért nem olyan évforduló amit annyira ünnepelni szoktak.


de az a legjobb ha rákérdezel és megbeszéled vele

2012. júl. 13. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
86%

Tudod az van, hogy te már kezded bontogatni a szárnyaid. És abból a cuki engedelmes kislányból akinek anyu volt a legfontosabb most egy kamasz lesz, akinek a barátja a legfontosabb. Ezt anyaként nehéz feldolgozni. Főleg ha még jön a szextéma is. Egyre nehezebb megzabolázni és pont ebben a korban fontos az ,hogy ne kallódj el, mert ekkor ha elszúrsz valamit (nem tanulás, szökések, becsúszott baba) akkor évtizedek is eltelhetnek mire rendbe hozod az életed. És persze pont ilyenkor kezdődik a szülői szigor, hiszen ezzel a legtöbb anyuka tisztába van. Hogy a kamasz kölyke leginkább a hormonjaira és barátaira hallgat, mint a tapasztalt szülőkre.


Le kéne ülnöd vele beszélni és tisztázni a határokat. Szerintem ha tudná, hogy nem csinálsz hülyeséget, akkor ő is könnyebb szívvel engedne el, de ahhoz bizonyítanod kéne, hogy te igenis okos lány vagy.

2012. júl. 13. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
nem ez volt az első alkalom,hogy ott aludtam és egy rossz szót nem szóltak érte.:)
2012. júl. 13. 15:51
 9/13 anonim ***** válasza:
58%

Miost mért olyan nagy baj ha 15 évesen barátja van és ottalszik nála?? És az ,hogy ottalszik nála még nem jelenti azt ,hogy nemi életet él!! Manapság már az a trendi ,hogy 11 évesen pasiddal szexelsz és a 13 éves lányokat piszkálják avval ,hogy nincs pasija és nem él nemi életet!!

és ,hogy válaszoljak is szerintem az lenne a legjobb ha leülnél anyukáddal és elbeszélgetnél vele : D Mond meg neki ,hogy nagyon sokat próbálsz neki segíteni , de ő nem értékeli és ,hogy rengeteg teendőd lenne (illetve rengeteg szabadság járna neked) .. Remélem tudtam segíteni : D

2012. júl. 13. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
68%

Szerintem is - normális körülmények között - meg kéne ezt beszélned anyukáddal.


Mivel az a kérésed, hogy kezeljenek kicsit felnőtt módjára, neked is úgy kell viselkednek! Nincs hiszti, nincs veszekedés, hanem beszélgetés.

2012. júl. 13. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!