Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyi az az összeg amiből...

Mennyi az az összeg amiből egy fiatal pár normál színvonalon meg tud élni egy hónapban?

Figyelt kérdés
Most készülünk összeköltözni a párommal.
2009. júl. 12. 22:45
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
Mi havi 200E Ft-ból élünk egy kisgyerekkel, de ebből 45E hitel és 40E-t félreteszünk havonta. Budapest, 75nm-es lakás.
2009. júl. 13. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
Mi kb. 170-ből élünk ketten kertes házban, hitel nélkül. Nem mondom mindent megvehetünk, de nem is kell sanyargatni magunkat. Bár mondjuk nekünk pl. kajára kevés megy el, mert hála Istennek, heti 3x mindig anyunál eszünk, a többi napon meg menüzünk, mert a páromnak van kajajegye. Szóval ezen is rengeteget tudunk spórolni. Télen azért rosszabb, mert sok a gázszámla, akkor nem is tudunk félretenni nagyon, de így nyáron könnyebb. Mondjuk úgy középszinten élünk. Nem megyünk külföldre nyaralni, csak a Balcsira pár napra, de akkor nem kell azon gondolkodni, hogy azt a fagyit megvehetem-e. Nem nagyon vásárolunk márkás cuccokat, de igényesen öltözködünk. Szóval azért kijövünk a pénzünkből.
2009. júl. 13. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
85%

én vagyok a 256 000-es ismét. kösz szépen, hogy lepontoztatok, nem értem miért kellett, de ti tudjátok. :/


ja, igen, és a kérdés nem az volt, hogy mennyiből élünk jelenleg, hanem, hogy mennyiből lehet normális szinten megélni két fiatalnak. ti viszont saját magatokról írtatok. okostojások! :S

2009. júl. 13. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim válasza:
54%

Miért kellett lepontozni?-azért mert én az igazságot irom meg?,-ha te 50-%os lennél ??-mire jutna belőle??

És itt ellehet gondolkodni!!Addig nyujtózni,mig a takaró ér!!

2009. júl. 13. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Mi 250-260E-ből élünk, albérletben, autóhitellel(38E), kényelmesen.Ebből futja a mindennapi kajára, a hitelre az albérlet és rezsi költségre, ruhára és még félre is szoktunk tenni nyaralásra, stb.

Továbbá szinte mindig van plusz kiadás, amit ebből fizetünk.

Sok minden azon múlik kinek mi a fontos. Mi jó kajákat eszünk, ruházkodunk(csak ésszel persze), néha elmegyünk vacsizni és mivel szeretünk utazni így elég sokat tankolunk is.

2009. júl. 13. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a válaszokat. jó tudni hogy más is kijön 160-170 ezer forintból. akkor nekünk is biztos sikerülni fog :)
2009. júl. 14. 09:56
 17/17 De La Cruse ***** válasza:

Magyarországon olyan alacsonyak a fizetések hogy inkább hitből élnek a fiatalok mint a megszerzett vagyonból.

Vállalkozóként viszont elég jól lehet keresni.

Ám nem mindenkinek jön be.

Tehát meg kell elégedni a kicsivel és a kevéssel.

Egy kisebb lakást könnyebb jó színvonalon fenntartani és megélni benne mint egy nagyot nyögni.

Persze, hála Istennek már elindultak a fizetések is felfelé.

Havi 250 ezer fejenként már jó kezdet.

2018. ápr. 7. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!