Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Házasok, még mindig szerelmese...

Házasok, még mindig szerelmesek vagytok?

Figyelt kérdés

Arra lennék kíváncsi, hogy még mindig szerelmesek vagytok a férjetekbe/feleségetekbe, vagy már átalakult szeretetté?


Hogy történt az egész, mikor érezted azt hogy ez már nem szerelem, hanem szeretet?


Írjátok meg, hogy hány éves házasok vagytok! :)


2012. júl. 15. 12:08
 1/7 anonim ***** válasza:
5 éve lesz,hogy találkoztunk,3 éves házasok leszünk a jövö hónapban,én ugy érzem ,hogy még mindig szerelmesek vagyunk egymásba,33évesek vagyunk mind a ketten.
2012. júl. 15. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
58%
igen, 0,5 év :)
2012. júl. 15. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
4 év, és igen.
2012. júl. 15. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

6 hete vagyunk házasok.Én már nem vagyok szerelmes a páromba,de vannak pillanatok amikor igen,előjön egy kicsit ez az érzés,de nem az az elsöprő már,amit egyáltalán nem bánok.

Ennyi év után,már felszállt a rózsaszín köd.

7 éve vagyunk együtt,1 kislányunk van.Mi kiegészítjük egymást.:-)34 évesek vagyunk mindketten.

2012. júl. 15. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Igen. 9 éve ismerem, 4 éve vagyunk házasok. Én nagyon szerelmes vagyok belé, gyakran rámtör úgy hogy szinte fáj is.

Viszont szerintem ő már nem szerelmes, és arra gondolok lehet én ÉPP ezért szeretem még mindig így ennyire,mert érzem, hogy bármikor leléphet.

2012. júl. 15. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

12 éve lesz, hogy együtt vagyunk, ebből a fele házasság, két gyerekünk van.


Igen, még mindig szeretem, és érzem, hogy ő is szeret. Nem úgy, mint az elején, mert sok minden változik, de szerintem ez százszor erősebb érzés, mint a lángoló, heves fellobbanás, amit először érez az ember.

Ma már el se tudnám az életem képzelni nélküle. Nem tudok aludni, ha nincs itt, és ő is úgy alszik el, ha hozzábújok. (Bizony, képes felkelteni, hogy bújjak oda, mert nem tud elaludni. :D)

A vágy is változatlan, de már társult hozzá a tapasztalat. Úgy ismerjük a másikat, mintha gondolatot olvasnánk.

Ezeket nem lehet megtapasztalni egy rövid, heves szerelem alatt, csak ha évekig élsz együtt valakivel, és szereted.

2012. júl. 15. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
6 hete vagyunk házasok mi is, 5 éve vagyunk együtt. Nem tudom, hogy szerelmes vagyok-e még, de azt tudom, hogy még mindig vele akarom leélni az életem, nem cserélném le senkire és az életemet adnám érte. Lehet, hogy nem vagyok szerelmes, de az nem jelenti, hogy más kell.
2012. júl. 16. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!