Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ki kell érdemelni, hogy...

Ki kell érdemelni, hogy valakinek megkérjék a kezét?

Figyelt kérdés
2012. júl. 19. 20:44
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Hát, ha úgy veszed, ki kell "érdemelni", hogy a férfi, akit szeretsz, veled akarja leélni az életét. Csiszolódva, kompromisszumokat kötve. De ez oda-vissza kell működjön.

Ha arra gondolsz, hogy le kell-e 20kilót fogyni, hogy végre elvegyen a párod... Hát nem.

2012. júl. 19. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Akkor ki kell érdemelni hogy lánykérés esetén igen legyen a válasz?:D
2012. júl. 19. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Kiérdemelni? :) Ez olyan hülye szó..


A kiskutyád érdemli ki a jutalomfalatkát, mert jól viselkedett. :D

"Jól viselkedtél, ezért elveszlek feleségül?" :) vagy hogy érted ezt a kiérdemelni dolgot?

2012. júl. 19. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Szerintem ha rendes vagy, hűséges, tiszta, kedves, jókedvű azzal kiérdemled.
2012. júl. 19. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
77%
Nem.Vagy meg akarnak kérni mert veled képzelik el az életet és szeretnek, vagy nem kérnek meg mert nem te vagy az igazi.
2012. júl. 19. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Állítólag velem képzeli el a jövőt,de hát az a biztos ami elmúlt.


A kiérdemlést pedig magam se tudom mire értem, talán arra, hogy jobban kéne vezetnem a háztartást, több energiát belefektetni a kapcsolatunkba, vagy türelmesen várni még vagy 5 évet hátha történik valami, komolyabban kéne viselkednem vagy lazábban?!


Nem tudom, hogy egy férfi mikor érzi úgy, hogy megkérje a párja kezét lehet, hogy az egyik nőt soha nem venné el de a másikat már két hónap múlva eljegyezné.

2012. júl. 19. 21:05
 7/14 anonim ***** válasza:
De neked ezt mondta a párod? Hogy ki kell érdemelned, hogy megkérje a kezed? Ez nem hangzik olyan jól számomra..
2012. júl. 19. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
nem nem mondott ilyet csak így érzem
2012. júl. 19. 21:19
 9/14 anonim ***** válasza:
Szerintem nem!Ha valaki szeret,az feltétel nélkül szeret és elfogad minden hibáddal együtt !
2012. júl. 19. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a párom mondta ezt.. Hogy majd akkor fog megkérni, ha kiérdemeltem. Persze viccelődve, mert éppen arról volt szó, hogy az egyik lány ismerősünk eléggé rá van akaszkodva a témára és folyton nyaggatja a barátját.. Erre jött mosolygva,kacsintgatva a megjegyzés. :)


Szerintem egyébként ez egy eléggé buta szó. Tényleg olyan, mintha valami jutalomfalat lenne..és mi érezzük magunkat megtisztelve, hogy feleségül vesznek.. Nem pedig a férfi, aki érezze magát megtisztelve, hogy feleségül vehet egy ilyen nőt. Persze ezutóbbi is hülyeség.. Ezzel meg is dőlne az "egyenlő, egymást tisztelő társak vagyunk" dolog. Emiatt nem kell kiérdemelni.


Egyszerűen csak valaki elhatározza magát, hogy ideje komolyabban előrelépni. Ennek meg majd egyszercsak eljön az ideje..semmit se kell siettetni. Én is sokszor elmerengek rajta, hogy mi lenne ha.. Természetesen igent mondanék neki, de mégsem érzem magam még készen egy házasságra.

2012. júl. 19. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!