Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Esküvő vs. Születésnap! Mi...

Esküvő vs. Születésnap! Mi lenne a helyes döntés?

Figyelt kérdés
Tanácstalan vagyok nagyon! Egyik barátnőmnek augusztusban lesz az esküvője amire párommal hivatalosak vagyunk mindketten. A probléma az hogy ugyanazon a szombaton lesz páromnak a születésnapja is. Normál esetben nyilván azt mondanátok, hogy az esküvő a fontosabb, de pároméknál a családban 6 embernek van egyszerre a születésnapja és ilyenkor egy évben egyszer ül össze a család. A születésnapot nem lehet más időpontba áttenni,mert ezt is nagyon nehezen hozták össze. Mindkettőn nem tudunk megjelenni, mert az esküvő Pesten van, a szülinapozás meg Szegeden. Mit csináljak, hogy senki ne sértődjön meg?:(
2012. júl. 24. 15:04
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem menyj az esküvőre, hiszen az csak egyszer lesz esedékes a barátnődnek, a szülinap meg minden évben van. A családnak meg próbáld óvatosan megmagyarázni, hogy nem tudsz menni, mert már elígérkeztél, vagy tartsátok más napon a családit. Nem hiszem, hogy haragudni fognak emiatt.
2012. júl. 24. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
88%

én az esküvőt választanám, mert az csak akkor lesz, a szülinap meg következő évben is

Ha normális a család akkor megfogják érteni, hogy most inkább az esküvőre mentek

2012. júl. 24. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
62%
kb. 1.5 óra Pest és Szeged autóval,én megoldanám mind a kettőt.
2012. júl. 24. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
54%
Melyiket jelentették be hamarabb az esküvőt vagy a szülinapot? A család tudott arról, hogy nektek pont akkorra programotok van?
2012. júl. 24. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Minden évben ilyenkor van a születésnap megtartva. Ebbe beleszólásom nemagyon volt, mert rajtam kívül még leszünk vagy 40-en más városokból is jönnek rokonok. Az esküvő időpontjába meg megint nem szólhattam bele. És az esküvőre mindketten hivatalosak vagyunk. Ha az esküvőt választom és egyedül megyek el gáz, de ha páromat is viszem akkor meg a saját születésnapjáról kell eljönnie az is gáz. Az hogy 1.5 óra autóút arra gondoltam én is hogy mindkettőn jelenjünk meg, de a szülinap 4 körül kezdődik meg gondolom a lakodalom is. :(((((((((((
2012. júl. 24. 15:24
 6/19 anonim ***** válasza:
100%

Egy nappal sem lehet elhalasztani a szülinapot? Gondolom ha valaki az ország másik végébe utazik szombaton, akkor nincs túl nagy vagy halaszthatatlan programja vasárnapra.


Én páromra bíznám a döntést.

2012. júl. 24. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
96%
Én pedi biztosan elmennék egyedül a lagziba, a férjem pedig a családi szülinapra. Normális ember ezen nem sértődik meg.
2012. júl. 24. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
azért mert kihagy 1 szülinapi köszöntést attól még 1 évvel öregebb lesz, ha a párod annyira ragaszkodik a szülinapi bulihoz ami mellesleg minden évben van és nem akar veled elmenni a lagziba akkor csak gratulálni tudok hozzá, nagyon kedves ember lehet
2012. júl. 24. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem párod is megérti, hogy inkább az esküvőre szeretnél menni, meg hogy inkább oda kéne, majd jövőre bepótoljátok a szülinapot! :)
2012. júl. 24. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%

Lagziba mennék, szulinap jovore is lesz.


25N

2012. júl. 24. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!