Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan beszéljem le a barátnőm...

Hogyan beszéljem le a barátnőmet erről a férfiről?

Figyelt kérdés
Röviden,barátnőmet veri a pasija és ez most kiderült.De újból ki fognak békülni.Nekem valahogy le kéne beszélnem róla de nem úgy csinálnak mintha nem történt volna semmi.Féltem.
2012. júl. 24. 20:32
 1/8 anonim ***** válasza:
75%
Miért beszélnéd le??Szereti ha verik,van ilyen is.Maradj ki belőle itt jó nem lehetsz csak rossz.Majd tanul a maga kárán, ha nem az is az övé.
2012. júl. 24. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Senkit nem menthetsz meg saját magától!
2012. júl. 24. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ne lebeszéld róla, hanem segíts neki annyi önbecsülést szerezni, hogy magától jöjjön rá, hogy ez így nem jó. Azért hagyja, mert nincs önbecsülése. Pár önsegítő könyv, ilyesmi. Ha esetleg hajlandó elolvasni. Pl. Csernus Nő c. könyve?!
2012. júl. 24. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
67%

Ez a barátnőd döntése. Már ne haragudj, de ha ennyire "hü..." akkor csak verjék.

Szerintem te ebbe ne avatkozz bele.

2012. júl. 24. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Ami tilos, az vonzo, tehat: erdemenyes lebeszelni? Sztem inkabb "beszeld ra" egy masikra! Sztem beszelj neki arrol, mi jo egy masik pasiban, mi egy harmadikban...stb. Igy talan uj, vonzo tulajdonsagok felöl kezd erdeklödni.


Marianne Williamson könyvebe javasolnam belenezni, hatha több önismerete lesz töle, nekem ez sokat adott.

2012. júl. 24. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

En nem szeretem Csernust pont a stilusa miatt (sztem felülröl nez le rank), de ha ilyen önostorzo a csaj, lehet, hogy neki bejön...

5.

2012. júl. 24. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%
Írigykedsz, mi?
2012. júl. 24. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
48%
Ha egy nő megőrül egy f*szért akkor beszélhetsz neki őt az sem érdekelné ha minden nap korházba küldené a párja
2012. júl. 24. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!