Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Gyerektartás vagy maradjak az...

Gyerektartás vagy maradjak az elviselhetetlen párommal?

Figyelt kérdés
Ha az apának 80ezer ft jövedelme van hivatalosan akkor mennyit állapítanak meg gyerektartásként? Apukának vannak alkalmi munkái is feketén és így jól kijövünk együtt havonta, hiába kapok csak 40ezret (gyes csp). Ha a bejelentett fizetését vesszük akkor az a 15ezer forint havonta nagyon kevés gyerektartásnak, viszont a fekete munkát nyilván nem fogja bevallani. Az hogy megegyezéssel intézzük lehetetlen mert ismerem és nem fizetne... Vagy maradjak vele amíg nagyobb lesz a gyerek és lesz normális fizetésem amiből eltarthatom?
2012. júl. 28. 04:38
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, mit értesz azon, hogy elviselhetetlen. A gyereket vagy téged bántalmaz lelkileg? Feszült, stresszes a hangulat? Ha ezek egyike fennáll, az károsíthatja a gyereket, úgyhogy mindenképp inkább hagyd ott és válaszd a gyerektartást.
2012. júl. 28. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mit tesz,hogy elviselhetetlen?
2012. júl. 28. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
A terhességem elején normális volt aztán nemtudom mi lett vele... A vége felé már folyton olyan dolgokat mondott amiket le sem írok, de lelkileg olyan szinten terrorizált hogy attól féltem elmegy a baba annyira görcsöltem néha az idegességtől. Azt hittem csak beparázott és ha meglátja a kislányunkat akkor észhez tér, de nem foglalkozik velünk. Azt mondja nem kell neki a gyerek. De ha otthagyom akkor esélytelen hogy a kicsimmel legyek otthon, hiába van félretett pénzem, az hamar elfog így fogyni
2012. júl. 28. 09:30
 4/6 anonim ***** válasza:
Mennyi idős a gyerek?
2012. júl. 28. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem várd meg amíg a gyerek bölcsődés vagy óvodás lesz, akkor te is el tudsz menni dolgozni, mert ennyi pénzből nehezen fogtok kijönni az apa nélkül.
2012. júl. 28. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
5hónapos és még szoptatok így nehezen is hagynám otthon. Szerettem volna 2évig otthon maradni, de így nem fog menni. Apura néha néha rábízhatom, bár vigyázna ő rá szívesen de nem az ò nyakára szültem... Anyagilag senki nem tud segíteni. ÉN megvagyok havi 20ezerből havonta, annyi hogy még albérletet kell majd fizetnem meg a gyerek dolgait, de ez a pénz nem lesz rá elég.
2012. júl. 28. 13:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!