Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Érezted már úgy, hogy hiába...

Érezted már úgy, hogy hiába vagy boldog (jól működő párkapcsolat/házasság, akár gyerek is), mégsem vagy jó helyen? Mással, máshol kéne lenned?

Figyelt kérdés
2012. aug. 13. 20:54
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
nem
2012. aug. 13. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 Dia90' válasza:
Ha így érzed, akkor bizony nem vagy boldog.
2012. aug. 13. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
:) helyes
2012. aug. 13. 21:04
 4/12 anonim ***** válasza:
Amikor boldog voltam, nem. Amikor nem voltam boldog, sok milliószor éreztem ezt...
2012. aug. 13. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Nekem is minden stimmel az életemben, mégis folyton magányos vagyok és elvágyódom valahova máshova...
2012. aug. 13. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Igen. Ekkor láttam meg a vágyat -mint emberi érzést- ami azt mondatta velem, hogy mégsem vagyok boldog mert még hiányzik valami. Tudod, az ember mindig arra vágyik, ami nincs. A vágyakkal mit kezdhetsz? Vagy kielégíted, vagy elnyomod őket. A legtöbb ember e kettőt műveli. De teheted azt is -ha már eleged van a kielégítés/elnyomásból, hogy meglátod magát az érzést, a vágy érzését. Így meglátod, hogy az próbál téged vezetni. Valóban igazi ez a hiányzik valaki/valami érzés? Vagy csak a vágy mondja?

...ha kételkedsz ezen szavakban gondolj csak bele, hány kielégített vágy tett tartósan sokáig boldoggá életed során!

2012. aug. 13. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Fejezzétek már be ezeket a siránkozásokat!Még akkor is panaszkodnak az emberek ha minden rendben van,a pofám leszakad...Miért nem tudnak az emberek boldogak lenni ha adott rá a lehetőség?
2012. aug. 13. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Jó nagy fäsz az az ember, akinek mindez megvan, jó párkapcsolat, házasság, esetleg még gyerek is (vagyis minden, amit az emberi lét kínálhat érzelmileg), de mégis itt siránkozik. Tényleg elképesztő. Emberek milliárdjainak alapszükségleteik nincsenek meg, betegek vagy éheznek, vagy éppen családjukat érte tragédia vagy szaggatta szét egy háború. Itt meg amellett, hogy az embereknek érzelmileg és anyagilag is mindenük megvan, még nekiállnak nyavalyogni meg rinyálni. Vascsőt a pofájukba az ilyeneknek.
2012. aug. 14. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Szerintem mikor igy érzel,gondold végig mi lenne ha mindent elveszitenél ami most van,vagy ha a párod megcsalna,már nem kellenél neki.Az ember nem lehet állandóan boldog,de törekedni kell rá.És ha az embernek jó dolga van .értékelni kell,mert ez bármikor változhat ,nem lehet tudni elöre,mi fog még történni.
2012. aug. 14. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nem értem az ilyen kérdéseket... ha nem vagy 100% biztos magadban,a partneredben ,akkor felesleges gyereket vállalni.Még a gyerekvállalás előtt kellene tisztába lenni vele,mit is akarok.Ilyenkor én már a gyereket sajnálom ebben a helyzetben igazán,ő a legnagyobb áldozat... Legelőször is mielőtt bármit is lépsz,magadba kellene rendet tenned. Vagy összeülni a pároddal és megbeszélni a dolgaitokat... hiszen szóból ért az ember.Lehet hogy ő azt hiszi hogy sinen van az élete,erre kiderül,hogy amit biztosnak hisz nagyon is bizonytalan.
2012. aug. 14. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!