Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Gyerek = csicska. Helyes ez így?

Gyerek = csicska. Helyes ez így?

Figyelt kérdés

Apukám ezt a nézetet vallja. Ő dolgozik, mi meg nyaljuk ki a hátsó felét is.

2 méterre van tőle a telefon, de mi vigyük oda neki. Hanem visszük, jön a szokásos duma, hogy semmirekellők vagyunk, stb. Ezt hallgathatjuk órákon keresztül. Néha pofon is csattant már.

Szóval kb 2 órával ezelőtt ketten voltunk csak itthon, én az emeleten takarítottam. Lehívott, hogy húzzam már fel neki a redőnyt, olyan sötét van. Kb 2 karnyújtásnyira volt tőle a redőny..

Aztán "ha már lent vagy", akkor hozzál légyszí egy kis vizet. Viszek, erre: de ne szénsavmenteset.. Na itt már majdnem felrobbantam a dühtől.. Aztán húzzam már fel a többi redőnyt, rakjam már rendbe a SAJÁT ÁGYÁT, meg rakjam már el az elmosottakat, meg csináljam ezt, csináljam azt...

Kit érdekel, hogy annyira fáj a fejem, hogy szétesik, pihentem volna, miután gyorsan összepakoltam volna itt fent... De ez sem érdekelte.


Különben nem végez nehéz fizikai munkát, kamionsofőr. Napi 6 óra munka éjjel.


Igazából jól esett leírni, senkinek sem szoktam panaszkodni, mindenkinek meg van a saját baja...

Ha van valami tanácsotok, szívesen veszem! Anya sokszor próbált beszélni vele, de ő sem jutott semmire. Úgyhogy feladta, és megcsinálja, amit kér...


2012. aug. 16. 11:53
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem,ez egyáltalán nem helyes. Amit csinál,az szemétség. Sajnálom,remélem egyszer jobb belátásra bír!
2012. aug. 16. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
40%

"Különben nem végez nehéz fizikai munkát, kamionsofőr. Napi 6 óra munka éjjel. "


Tudod, megérdemelnéd, hogy neked legyen ilyen "könnyü" munkád! AZért a kamionsoför elég sok fizikai munkát végez, és kimondottan fárasztó dolog.


Ettöl függetlenül szerintem is kicsit túlzásokba esik apád.

2012. aug. 16. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
24%

Kérdező: Keresd meg az ombudsmanos bácsikat és néniket, akkor majd a börtönben fogják csicskáztatni az apukádat, amikor épp nem a szappanért kell lehajolnia.

Szerintem megérdemelné.

2012. aug. 16. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
16%
1. Xddd
2012. aug. 16. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
3-as: magánvállalkozónál kamionsofőr, heti 4x dolgozik éjjel. Amikor akar, megáll, bemegy a mekibe és eszik, pihen stb. Nincs megszabva neki semmi, csak teljesítse a feladatot.
2012. aug. 16. 12:01
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Kamionsofőrködés ide vagy oda,lusta,szemét disznónak nem kéne lennie,ez nem kifogás arra,hogy a gyerekét ugráltatja. Én megcsinálnám vele azt,hogy nemet mondok neki,vagy rászólok... ha megütne,olyan patáliát csapnék,hogy csak nézne. Tudom,hogy ez rizikós,de nem hagynám magam,annyi szent. Ehhez nincs joga,hiába az apukád,mégis mit képzel...
2012. aug. 16. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
95%
anyád otthon lett volna, ő csinálná. Ő rontotta el-szerintem. Gondolom, jól keres, egész életében kiszolgálták, ő már nem fog változni. Fogd be, aztán költözz el, ha nem tetszik. Valóban nem helyes, amit csinál, de nem tudsz mit tenni.
2012. aug. 16. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Többször elküldtem már melegebb éghajlatra, voltak is belőle nagy veszekedések, még egyszer fel is pofoztam, miután ő is engem. Nagyon ugrok arra, ha valaki kezel emel rám.

Ezek után békén hagyott kb 3-4 napig, addig a többieket még többet csicskáztatta, szóval nem értem el vele sokat.

2012. aug. 16. 12:05
 9/13 A kérdező kommentje:
Anya azt mondta, hogy sose csinálta meg ezeket helyette, de ő takarított mindenhol, miután én megszülettem. A házasságuk 1. évében születtem. Akkor még nem csinált ilyet, hogy vigyük már oda a telefont, stb.
2012. aug. 16. 12:06
 10/13 A kérdező kommentje:
Azt kihagytam, hogy azért takarított anya miután megszülettem, mert ő nem dolgozott azóta, csak apa. És szerinte egy nőnek a dolga a takarítás, főzés, ha a férj dolgozik.
2012. aug. 16. 12:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!